Przedłużyliśmy współpracę z Centralbudem!

Przedłużyliśmy współpracę z Centralbudem!
Data:
Autor: Redakcja

KS Pałac Bydgoszcz S.A. przedłużył współpracę z Centralbudem. Dla bydgoskiej firmy będzie to już drugi sezon w roli Sponsora naszego klubu.

Centralbud jest jednym z liderów branży instalacyjno-grzewczej, który swoją działalność handlową intensywnie rozwija na obszarze północno-zachodniej Polski.

Bydgoska marka, założona w 1997 roku przez Andrzeja Mielcarka (na zdjęciu z zawodniczkami Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz), jest bezpośrednim dystrybutorem około 150 największych europejskich producentów branży instalacyjno-grzewczej. Dysponuje dużym centrum magazynowym w Bydgoszczy i zatrudnia ponad 60 osób.

W ciągu 22 lat działalności Centralbud otrzymał wiele nagród. Wśród nich warto wymienić m.in: Gazelę Biznesu miesięcznika „Puls Biznesu” oraz Diamenty Forbes’a. Pracę marki Centralbud doceniają również Klienci, z którymi w większości firma współpracuje od lat.

Zakres działalności Centralbudu

Rdzeniem działalności jest handel hurtowy artykułami z zakresu techniki grzewczej i sanitarnej, instalacji zewnętrznej i wewnętrznej oraz wentylacji i klimatyzacji.

Centralbud oferuje ponad 40 tys. produktów dostępnych na miejscu, fachowe doradztwo, indywidualne oferty oraz codzienne dostawy towaru.

Więcej na temat Sponsora drużyny Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz dowiesz się tutaj (kliknij).

Czytaj również:

5 setów w HSW Immobile Łuczniczka (relacja)

Prezentacja zespołu Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz [wideo]

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zobacz, jak trenuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pierwszy trening Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w sezonie 2019/2020

Dzisiaj mamy dla Was obiecaną relację wideo z rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. Chcecie więcej takich materiałów? Dajcie znać w komentarzu :)#idenapalac #bankpocztowypalacbydgoszcz

Opublikowany przez KS Pałac Bydgoszcz Wtorek, 6 sierpnia 2019
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy
Bydgoskie Centrum Sportu
Bydgoszcz
Logotyp Asseco
Metalkas
Logotyp Bista
Bank Pocztowy
Metro Club Bydgoszcz
Live Food - logo