Pola Nowakowska głosem SiatkarskiejLigi? Dokonajcie wyboru!

Data:
Autor:
Notice: Use of undefined constant display_name - assumed 'display_name' in /home/klient.dhosting.pl/kspalac/kspalac.bydgoszcz.pl/public_html/wp-content/themes/ks-palac/single.php on line 31
Małgorzata Armknecht

W nowej aplikacji Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej kibice będą mieli możliwość słuchania relacji punktowej z meczów ORLEN Ligi i Plus Ligi. Czyj głos będzie je czytał? Być może naszej libero, Poli Nowakowskiej!

Aplikacja wystartuje wraz z nowym sezonem, będą w niej dostępne między innymi wyniki meczów, relacje na żywo, błyskawiczny wgląd do statystyk i przypomnienia o ważnych wydarzeniach. Jak czytamy na stronie www.orlenliga.pl, „Zupełną nowością będzie także możliwość słuchania relacji punktowej z wybranego meczu, np. podczas jazdy samochodem. I co jeszcze ciekawsze, głosem aplikacji będą wybrany przez Państwa w głosowaniu siatkarz i siatkarka.

I tak z każdego klubu ORLEN Ligi i Plus Ligi wybrano po jednym przedstawicielu, na którego głosy można oddawać od 26 września do 5 października. Siatkarką Pałacu, która bierze udział w głosowaniu, jest Pola Nowakowska.

Zachęcamy do udziału w zabawie! Głosy można oddawać tutaj

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy