Podsumowanie w blasku historycznego złota

Data:
Autor: Małgorzata Armknecht

Wczoraj w gościnnych progach Hotelu City Klub Sportowy "Pałac" Bydgoszcz SA dokonał podsumowania sezonu 2016/2017. Osobom związanym z klubem najwięcej radości przyniósł złoty medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-23, którego zdobywczynie zostały uhonorowane wręczeniem pamiątkowej biżuterii.

Spotkanie tradycyjnie rozpoczął prezes Waldemar Sagan, który mówiąc o minionych rozgrywkach ORLEN Ligi podkreślił bardzo udaną pierwszą rundę w wykonaniu drużyny. Ten fragment sezonu nasi kibice chcieliby zapamiętać jak najdłużej, a zła passa w fazie rewanżowej nie może przekreślać tego, że zespół miał spory potencjał i nazywany był rewelacją rozgrywek.

Spółkę akcyjną KS Pałac oprócz ekipy grającej w ORLEN Lidze reprezentowała także drużyna z Młodej Ligi Kobiet U-23. Zawodniczki prowadzone przez Rafała Gąsiora i Agatę Kopczyk dokonały historycznego osiągnięcia zdobywając pierwszy złoty medal Młodzieżowych Mistrzostw U-23! Tym samym Klub Sportowy "Pałac" może pochwalić się tym, że przez 35 lat istnienia ma na koncie mistrzostwo Polski w każdej kategorii wiekowej - od młodziczek po seniorki. Dzięki temu jesteśmy ewenementem na siatkarskiej mapie nie tylko województwa kujawsko-pomorskiego, ale i całej Polski. Co podkreślali także przedstawiciele Urzędu Miasta Bydgoszczy i Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej, ciężko nawet w innej dyscyplinie znaleźć tak utytułowany klub, który może poszczycić się taką dbałością o rozwój drużyn młodzieżowych.

Siatkarki, które przywiozły złote krążki MMP U-23 z Legionowa, zostały przez prezesa Sagana nagrodzone pamiątkową biżuterią.

Tradycyjnie zakończenie sezonu było idealną okazją, by podziękować sponsorom i partnerom za dotychczasowe wsparcie i podkreślić ich rolę w funkcjonowaniu klubu sportowego. Cieszy fakt, że już teraz większość z nich zadeklarowała chęć dalszej współpracy w kolejnych sezonach!

Fotorelację ze spotkania przygotował dla was Dariusz Stoński.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+

Comments are closed

Odliczanie do następnego wydarzenia:

1/4 MP: UKS Piątka Turek vs KS PAŁAC Bydgoszcz

Młodziczki

15:00
Młodziczki
Szkoła Podstawowa nr 48

1/4 MP: UKS Piątka Turek vs KS PAŁAC Bydgoszcz

18:00
Młodziczki
Szkoła Podstawowa nr 48

1/4 MP: Gedania Gdańsk vs KS PAŁAC Bydgoszcz

Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:

Liga Siatkówki Kobiet

DrużynaPunkty
10Legionovia Legionowo26
11Impel Wrocław26
12KS PAŁAC Bydgoszcz25
13POLI Budowlani Toruń24
14MKS Dąbrowa Górnicza11
Sponsorzy
  • UdostępnijShare on FacebookShare on Google+