Patrycja Polak w szerokiej kadrze na WGP

Data:
Autor: Redakcja

Skrzydłowa GCB Centrostalu Bydgoszcz Patrycja Polak (druga od lewej) znalazła się w 20-osobowej kadrze, którą trener reprezentacji Polski siatkarek Jerzy Matlak powołał na tegoroczną World Grand Prix. Jeden z turniejów tego cyklu odbędzie się w Bydgoszczy.

Młoda zawodniczka kilka dni temu przedłużyła umowę z bydgoskim klubem. Powołanie oznacza dla niej krótsze wakacje niż w przypadku koleżanek, bowiem już od 24 czerwca kadra narodowa będzie trenowała w Szczyrku. Od 5 do 10 lipca biało-czerwone wystąpią w Jekaterynburgu w Turnieju o Puchar Jelcyna. Kolejne zgrupowanie w Szczyrku jest zaplanowane na drugą połowę lipca.

Turniej WGP w bydgoskiej "Łuczniczce" odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia. Polki zmierzą się w nim z reprezentacjami Włoch, Dominikany oraz Argentyny.

Kadra Polski na World Grand Prix 2011:
Izabela Bełcik, Milena Sadurek, Joanna Wołosz, Katarzyna Konieczna, Joanna Kaczor, Natalia Bamber, Karolina Kosek, Berenika Okuniewska, Katarzyna Gajgał, Kinga Kasprzak, Klaudia Kaczorowska, Patrycja Polak, Sylwia Wojcieska, Anna Werblińska, Aleksandra Kruk, Zuzanna Efimienko, Anita Kwiatkowska, Maja Tokarska, Magdalena Saad, Paulina Maj.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+

Comments are closed

Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Odliczanie do następnego wydarzenia:

Liga Siatkówki Kobiet

DrużynaPunkty
10Legionovia Legionowo26
11Impel Wrocław26
12KS PAŁAC Bydgoszcz25
13POLI Budowlani Toruń24
14MKS Dąbrowa Górnicza11
Sponsorzy
  • UdostępnijShare on FacebookShare on Google+