Pałac Bydgoszcz z Fundacją Mam Marzenie w Dzień Pluszowego Misia!

Data:
Autor: Redakcja

W trzynastu miastach Polski Fundacja Mam Marzenie odwiedzi najmłodszych pacjentów oddziałów szpitalnych, by umilić im Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Jeśli chcecie dołączyć do akcji i przekazać Fundacji dary na ten dzień dla milusińskich, możecie to zrobić za pośrednictwem naszego klubu! Okazja do tego nastąpi 18 listopada w trakcie spotkania z Budowlanymi Toruń.

25 listopada wszystkie pluszowe maskotki mają swoje święto. Dla wolontariuszy z Fundacji Mam Marzenie jest to bardzo pracowity dzień - wyruszają do sal szpitalnych, aby wywołać uśmiech na twarzach małych pacjentów dzięki drobnemu podarunkowi.

Jednym z miast, w których akcja Fundacji będzie mieć miejsce, jest Bydgoszcz. Także wy możecie sprawić, by jeszcze więcej pluszowych przyjaciół trafiło do najmłodszych!

W trakcie spotkania Ligi Siatkówki Kobiet Pałac Bydgoszcz - Budowlani Toruń, które zaplanowane jest na 18 listopada, będziecie mieli możliwość przyniesienia rzeczy, które można dać w prezencie młodym pacjentom. Oprócz pluszaków mogą to być także gry planszowe, zabawki, książki czy artykuły plastyczne. Fundacja odbierze od nas wasze dary i wszystkie zaniesie do milusińskich tydzień później, w Dzień Pluszowego Misia!

UWAGA! Wszystkie przekazywane przedmioty muszą być nowe i fabrycznie zapakowane! Ze względu na często występującą niską odporność u pacjentów przekazanie używanych rzeczy jest niemożliwe.

Zachęcamy do pomocy podopiecznym Fundacji Mam Marzenie poprzez wzięcie udziału w tej niezwykłej akcji!

Szczegółowe informacje na jej temat znajdziecie na stronie internetowej Fundacji.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+

Comments are closed

Odliczanie do następnego wydarzenia:

Impel Wrocław vs KS PAŁAC Bydgoszcz

Liga Siatkówki Kobiet

Liga Siatkówki Kobiet – wyniki na żywo
Liga Siatkówki Kobiet – wyniki na żywo
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:

Liga Siatkówki Kobiet

DrużynaPunkty
8Polski Cukier Muszynianka Muszyna19
9Trefl Proxima Kraków16
10KS PAŁAC Bydgoszcz13
11Impel Wrocław12
12Legionovia Legionowo12
Sponsorzy