Pałac kompletuje skład

Data:
Autor: administrator

Bardzo duże zmiany szykują się w zespole znad Brdy. Aktualnie skład Pałacu liczy siedem zawodniczek. Na stanowisku trenerskim pozostanie Rafał Gąsior.

W przyszłym sezonie barw Pałacu nadal będą bronić atakująca Zuzanna Czyżnielewska oraz rozgrywająca Marta Biedziak. Za przyjęcie będą odpowiedzialne dwie utalentowane zawodniczki, które poprowadziły juniorską drużynę Pałacu do brązowego medalu na mistrzostwach Polski. Dla Pauliny Głaz będzie to już drugi sezon w ORLEN Lidze, natomiast Kinga Dybek zadebiutuje w rozgrywkach seniorskich.

Na swój pierwszy mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej czekają również środkowe: Katarzyna Połeć oraz Ewelina Janicka. Połeć jest wychowanką Czarnych Słupsk, ostatni sezon spędziła w I lidze (AZS UEK Kraków), ma 191 cm wzrostu. Druga ze środkowych uczyła się w SMS-ie Sosnowiec, ma 193 cm wzrostu i podobnie jak Paulina Głaz jest reprezentantką Polski juniorek.

Na pozycji libero zaprezentuje się znana bydgoskim kibicom Katarzyna Wysocka, która wróciła z wypożyczenia do PTPS-u Piła.

Na stanowisku trenerskim zmian nie będzie, ta funkcja należy do Rafała Gąsiora. Miło nam jest poinformować, że szkoleniowiec Pałacu został włączony do sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski kobiet jako II trener kadry B, przygotowującej się do udziału w Uniwersjadzie.

Rumi

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zobacz, jak trenuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pierwszy trening Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w sezonie 2019/2020

Dzisiaj mamy dla Was obiecaną relację wideo z rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. Chcecie więcej takich materiałów? Dajcie znać w komentarzu :)#idenapalac #bankpocztowypalacbydgoszcz

Opublikowany przez KS Pałac Bydgoszcz Wtorek, 6 sierpnia 2019
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy