Oficjalne podsumowanie sezonu 2012/2013

Data:
Autor: administrator

Dziś w Pałacu Młodzieży odbyło się oficjalne podsumowanie sezonu 2012/2013. Na spotkanie przybyli przedstawiciele zarządu klubu, mediów, urzędu miasta, a przede wszystkim bohaterki sezonu – medalistki tegorocznych mistrzostw Polski w kategorii juniorek i kadetek.

Uroczystość od przywitania gości rozpoczął Waldemar Sagan. Prezes Klubu Sportowego „Pałac” przypomniał, co udało się osiągnąć poszczególnym drużynom w ciągu ostatnich 10 miesięcy, a także wyróżnił zawodniczki, które dzięki bardzo dobrej postawie w barwach bydgoskiego Pałacu mają szanse zaistnieć na arenie międzynarodowej reprezentując Polskę w swoich kategoriach wiekowych: Pola Nowakowska i Weronika Fojucik w kadetkach (Pola jest również aktualną mistrzynią Europy) oraz Zuzanna Czyżnielewska i Anna Grejman w seniorkach.

Prezes Sagan, dyrektor Jarosław Kilanowski oraz członkowie zarządu Klubu Sportowego „Pałac” wręczyli pamiątkowe medale zawodniczkom, które w tym roku sięgnęły po brązowe krążki mistrzostw Polski w kategorii juniorek i kadetek. Podopieczne Macieja Kromrycha i Agaty Kopczyk zostały także docenione przez klub poprzez dodatkowe nagrody pieniężne. Wyróżniające się siatkarki w swoich zespołach wybrali także trenerzy Henryk Borowski (młodziczki I) i Jacek Janowski (młodziczki II). Dodatkowo dyrektor Pałacu Młodzieży Joanna Busz wraz z zastępcą d/s pedagogicznych, Magdaleną Beredą, przyznały dyplomy i medale dla „Honorowych absolwentek Pałacu Młodzieży”, którymi zostały zawodniczki kończące w tym roku klasę maturalną.

Głos w trakcie spotkania zabrał także prezes Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej, Ryszard Ciężki, który pogratulował siatkarkom wysokich osiągnięć i życzył powodzenia w kolejnych sezonach. Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na poczęstunek oraz tradycyjne lody.

W naszej galerii dostępne są już zdjęcia z tego wydarzenia, zachęcamy do oglądania.


Gosia

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zobacz, jak trenuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pierwszy trening Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w sezonie 2019/2020

Dzisiaj mamy dla Was obiecaną relację wideo z rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. Chcecie więcej takich materiałów? Dajcie znać w komentarzu :)#idenapalac #bankpocztowypalacbydgoszcz

Opublikowany przez KS Pałac Bydgoszcz Wtorek, 6 sierpnia 2019
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy