Mecze siatkarek Pałacu w styczniu 2018 roku

Data:
Autor: Małgorzata Armknecht

Nastał nowy, 2018 rok! Przygotowaliśmy dla was niezbędnik kibica na styczeń - rozpiskę, kiedy wszystkie drużyny Pałacu rozegrają swoje pierwsze spotkania po przerwie świąteczno-noworocznej.

Podopieczne Piotra Makowskiego mają przed sobą cztery mecze w Lidze Siatkówki Kobiet - dwa u siebie oraz dwa na wyjeździe. Pojedynkiem z ostrowieckim KSZO bydgoszczanki zakończą pierwszą część fazy zasadniczej, a starcie z Developresem będzie inauguracją rundy rewanżowej.

12. kolejka - 8 stycznia, godzina 18:00: BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - KS Pałac Bydgoszcz (transmisja na żywo w Polsacie Sport)

13. kolejka - 14 stycznia, godzina 17:00, hala Łuczniczka: KS Pałac Bydgoszcz - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

14. kolejka - 20 stycznia, hala Łuczniczka: KS Pałac Bydgoszcz - Developres SkyRes Rzeszów

15. kolejka - 27 stycznia, godzina 17:00: Impel Wrocław - KS Pałac Bydgoszcz

Kadetkom Pałacu, którymi opiekuje się Agata Kopczyk, zostało do rozegrania jedno spotkanie ligi województwa kujawsko-pomorskiego, bo pojedynek z Kopernikiem Gałczewo z dziesiątej kolejki odbył się 3 grudnia awansem. Nasze zawodniczki są już pewne zajęcia pierwszej lokaty po fazie zasadniczej i przystąpienia do Turnieju Finałowego o Mistrzostwo Województwa Kujawsko-Pomorskiego Kadetek z najlepszym bilansem.

9. kolejka - 7 stycznia: MUKS Joker Świecie - KS Pałac Bydgoszcz

Nasze obie drużyny młodziczek rozegrają w styczniu dwa turnieje, a najbliższe odbędą się w sobotę 13 stycznia. Starszy zespół prowadzony przez Macieja Kromrycha będzie walczył o punkty do tabeli w drugiej lidze, a młodsze podopieczne Agnieszki Malinowskiej ponownie znalazły się w czwartej lidze. Miejsce rozegrania obu turniejów zostanie ustalone w późniejszym terminie.

7. kolejka - 13 stycznia: 2 liga - KS Pałac I Bydgoszcz

    4 liga - KS Pałac II Bydgoszcz

Wolne od ligi wojewódzkiej mają już juniorki Pałacu, które awansem rozegrały mecze trzynastej i czternastej kolejki. Za widniejący w terminarzu mecz dwunastej kolejki siatkarki prowadzone przez Rafała Gąsiora otrzymają automatycznie trzy punkty z powodu wycofania się Culmena Chełmno z rozgrywek i bydgoszczanki są już pewne zdobycia złotych medali w lidze wojewódzkiej. Czekamy na uaktualnienie tabeli z punktami na stronie KPZPS.

Nasze juniorki przygotowują się do dalszej części sezonu rozgrywając regularnie spotkania sparingowe.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+

Comments are closed

Odliczanie do następnego wydarzenia:

Impel Wrocław vs KS PAŁAC Bydgoszcz

Liga Siatkówki Kobiet

Liga Siatkówki Kobiet – wyniki na żywo
Liga Siatkówki Kobiet – wyniki na żywo
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:

Liga Siatkówki Kobiet

DrużynaPunkty
8Polski Cukier Muszynianka Muszyna19
9Trefl Proxima Kraków16
10KS PAŁAC Bydgoszcz13
11Impel Wrocław12
12Legionovia Legionowo12
Sponsorzy