ORLEN Liga 2013/2014

Data:
Autor: administrator
Kategoria: Bez kategorii
 

{tab=Tabela}

 
m. drużyna M. pkt. sety małe pkt.
1 Chemik Police 18 48 50:14 1543:1269
2 Atom Trefl Sopot 18 42 45:18 1478:1261
3 Impel Wrocław 18 38 44:25 1578:1397
4 MKS Dąbrowa Górnicza 18 30 39:31 1549:1516
5 BKS Aluprof Bielsko-Biała 18 28 36:34 1551:1534
6 Muszynianka Fakro Muszyna 18 26 37:39 1608:1610
7 Beef Master Budowlani Łódź 18 23 32:41 1501:1628
8 Legionovia Legionowo 18 17 27:45 1490:1652
9 PGNiG Nafta Piła 18 15 23:44 1398:1535
10 KS Pałac Bydgoszcz 18 3 9:51 1179:1473
1-8 - play-off o medale MP 9-10 - baraże o utrzymanie w ORLEN Lidze {tab=Terminarz}

kolejka: 1

 
5.10.2013 Chemik Police - Trefl Sopot 3:0 (25:16, 25:21, 27:25)
7.10.2013 MKS Dąbrowa Górnicza - Legionovia Legionowo 3:0 (25:11, 25:20, 25:16)
5.10.2013 Muszynianka Muszyna - Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:20, 25:15, 25:15)
4.10.2013 Aluprof Bielsko-Biała -  Budowlani Łódź 3:2 (25:18, 20:25, 23:25, 25:22, 17:15)
6.10.2013 Impel Wrocław - PGNiG Nafta Piła 3:0 (25:20, 25:11, 25:16)

kolejka: 2

12.10.2013 Chemik Police - PGNiG Nafta Piła 3:0 (25:18, 25:18, 25:17)
11.10.2013 Pałac Bydgoszcz - Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (14:25, 22:25, 25:23, 17:25)
12.10.2013 Budowlani Łódź - Impel Wrocław 0:3 (17:25, 10:25, 17:25)
13.10.2013 Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:19, 25:20, 21:25, 25:17)
14.10.2013 Legionovia Legionowo - Muszynianka Muszyna 2:3 (26:24, 19:25, 25:22, 19:25, 10:15)

kolejka: 3

20.10.2013 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Chemik Police 0:3 (20:25, 13:25, 16:25)
19.10.2013 Muszynianka Muszyna - Trefl Sopot 0:3 (20:25, 23:25, 16:25)
18.10.2013 Aluprof Bielsko-Biała - Legionovia Legionowo 3:0 (25:23, 25:20, 25:20)
21.10.2013 PGNiG Nafta Piła - Budowlani Łódź 1:3 (23:25, 20:25, 25:18, 22:25)
19.10.2013 Impel Wrocław - Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:16, 25:19, 25:17)

kolejka: 4

28.10.2013 Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 3:0 (25:21, 25:22, 25:17)
26.10.2013 Chemik Police - Budowlani Łódź 3:0 (25:19, 25:21, 25:18)
25.10.2013 Legionovia Legionowo - Impel Wrocław 3:1 (25:23, 25:16, 23:25, 26:24)
26.10.2013 Trefl Sopot - Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 25:20, 28:26)
27.10.2013 MKS Dąbrowa Górnicza - Muszynianka Muszyna 2:3 (31:29, 21:25, 25:27, 25:16, 14:16)

kolejka: 5

3.11.2013 Aluprof Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:21, 23:25, 22:25, 24:26)
4.11.2013 Muszynianka Muszyna - Chemik Police 0:3 (18:25, 17:25, 17:25)
3.11.2013 Impel Wrocław - Trefl Sopot 3:0 (25:16, 28:26, 25:18)
2.11.2013 PGNiG Nafta Piła - Legionovia Legionowo 3:2 (37:39, 25:19, 25:20, 17:25, 15:11)
2.11.2013 Budowlani Łódź - Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:20, 23:25, 25:18, 25:22)

kolejka: 6

9.11.2013 Legionovia Legionowo - Budowlani Łódź 2:3 (25:17, 20:25, 22:25, 25:13, 7:15)
9.11.2013 Chemik Police - Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:20, 23:25, 25:22, 25:13)
9.11.2013 Trefl Sopot - PGNiG Nafta Piła 3:0 (25:21, 25:12, 25:18)
10.11.2013 Muszynianka Muszyna - Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (22:25, 22:25, 26:24, 21:25)
11.11.2013 MKS Dąbrowa Górnicza -  Impel Wrocław 2:3 (25:15, 18:25, 25:22, 19:25, 14:16)

kolejka: 7

16.11.2013 Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:3 (17:25, 15:25, 20:25)
18.11.2013 Impel Wrocław - Muszynianka Muszyna 3:2 (25:20, 25:21, 13:25, 23:25, 15:7)
16.11.2013 PGNiG Nafta Piła -  MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (25:18, 23:25, 25:13, 12:25, 9:15)
18.11.2013 Pałac Bydgoszcz - Legionovia Legionowo 1:3 (15:25, 26:24, 23:25, 21:25)
17.11.2013 Budowlani Łódź - Trefl Sopot 0:3 (10:25, 21:25, 23:25)

kolejka: 8

24.11.2013 Chemik Police - Legionovia Legionowo 3:1 (25:13, 21:25, 25:14, 25:13)
23.11.2013 MKS Dąbrowa Górnicza - Budowlani Łódź 1:3 (25:13, 26:28, 23:25, 20:25)
23.11.2013 Trefl Sopot - Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:11, 25:17, 25:17)
23.11.2013 Muszynianka Muszyna - PGNiG Nafta Piła 3:1 (17:25, 25:23, 25:17, 25:16)
25.11.2013 Aluprof Bielsko-Biała - Impel Wrocław 1:3 (25:19, 13:25, 24:26, 23:25)

kolejka: 9

1.12.2013 Impel Wrocław - Chemik Police 2:3 (20:25, 25:23, 27:25, 21:25, 12:15)
1.12.2013 PGNiG Nafta Piła - Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (23:25, 17:25, 22:25)
1.12.2013 Pałac Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (19:25, 20:25, 21:25)
29.11.2013 Budowlani Łódź - Muszynianka Muszyna 3:2 (25:21, 25:17, 14:25, 18:25, 15:13)
29.11.2013 Legionovia Legionowo - Trefl Sopot 1:3 (25:19, 15:25, 15:25, 17:25)

kolejka: 10

7.12.2013 Trefl Sopot - Chemik Police 3:2 (21:25, 19:25, 25:19, 25:22, 15:11)
9.12.2013 Budowlani Łódź - Aluprof Bielsko-Biała 2:3 (25:13, 25:21, 24:26, 21:25, 14:16)
7.12.2013 Legionovia Legionowo - MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (23:25, 25:16, 28:30, 16:25)
21.12.2013 Pałac Bydgoszcz - Muszynianka Muszyna 1:3 (17:25, 20:25, 25:20, 18:25)
6.12.2013 PGNiG Nafta Piła - Impel Wrocław 3:2 (25:22, 25:21, 22:25, 23:25, 15:8)

kolejka: 11

14.12.2013 PGNiG Nafta Piła - Chemik Police 3:0 (29:27, 25:18, 25:23)
16.12.2013 Aluprof Bielsko-Biała - Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:16, 25:19, 25:21)
16.12.2013 Impel Wrocław - Budowlani Łódź 3:1 (25:18, 24:26, 25:18, 25:19)
14.12.2013 Muszynianka Muszyna - Legionovia Legionowo 3:2 (21:25, 25:15, 25:12, 24:26, 15:11)
14.12.2013 MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 3:2 (26:24, 16:25, 22:25, 26:24, 16:14)

kolejka: 12

30.01.2014 Trefl Sopot - Muszynianka Muszyna 1:3 (23:25, 25:22, 12:25, 18:25)
11.02.2014 Chemik Police - MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:23, 25:19, 21:25, 25:17)
20.12.2013 Legionovia Legionowo - Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:20, 25:23, 16:25, 26:24)
20.12.2013 Budowlani Łódź - PGNiG Nafta Piła 3:2 (23:25, 25:20, 25:23, 23:25, 15:13)
8.12.2013 Pałac Bydgoszcz - Impel Wrocław 0:3 (17:25, 17:25, 18:25)

kolejka: 13

8.01.2014 Impel Wrocław - Legionovia Legionowo 3:0 (25:14, 25:15, 25:16)
7.01.2014 PGNiG Nafta Piła - Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:23, 25:17, 26:24)
8.01.2014 Budowlani Łódź - Chemik Police 1:3 (21:25, 22:25, 25:18, 14:25)
8.01.2014 Aluprof Bielsko-Biała - Trefl Sopot 0:3 (13:25, 15:25, 19:25)
8.01.2014 Muszynianka Muszyna - MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (15:25, 20:25, 25:22, 19:25)

kolejka: 14

13.01.2014 Legionovia Legionowo - PGNiG Nafta Piła 1:3 (25:18, 23:25,13:25, 20:25)
11.01.2014 Chemik Police - Muszynianka Muszyna 3:1 (20:25, 25:13, 25:15, 26:24)
12.01.2014 Trefl Sopot - Impel Wrocław 3:0 (25:23, 25:23, 25:21)
11.01.2014 MKS Dąbrowa Górnicza - Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (29:31, 25:19, 17:25, 7:25)
13.01.2014 Pałac Bydgoszcz - Budowlani Łódź 0:3 (20:25, 23:25, 22:25)

kolejka: 15

18.01.2014 Budowlani Łódź - Legionovia Legionowo 3:2 (21:25, 12:25, 25:22, 25:20, 15:13)
20.01.2014 Pałac Bydgoszcz - Chemik Police 0:3 (19:25, 18:25, 20:25)
18.01.2014 PGNiG Nafta Piła - Trefl Sopot 0:3 (10:25, 24:26, 20:25)
19.01.2014 Impel Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:13, 23:25, 26:24, 25:15)
19.01.2014 Aluprof Bielsko-Biała - Muszynianka Muszyna 3:2 (19:25, 25:18, 15:25, 25:14, 15:9)

kolejka: 16

25.01.2014 Chemik Police - Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:21, 25:17, 22:25, 25:12)
25.01.2014 MKS Dąbrowa Górnicza - PGNiG Nafta Piła 3:0 (25:16, 25:16, 25:21)
27.01.2014 Muszynianka Muszyna - Impel Wrocław 1:3 (15:25, 25:23, 14:25, 19:25)
27.01.2014 Legionovia Legionowo - Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:23, 29:27, 25:21)
25.01.2014 Trefl Sopot - Budowlani Łódź 3:0 (25:16, 25:23, 25:19)

kolejka: 17

1.02.2014 Legionovia Legionowo - Chemik Police 0:3 (30:32, 18:25, 23:25)
3.02.2014 Budowlani Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (25:27, 17:25, 14:25)
3.02.2014 Pałac Bydgoszcz - Trefl Sopot 1:3 (16:25, 14:25, 25:20, 13:25)
1.02.2014 PGNiG Nafta Piła - Muszynianka Muszyna 1:3 (22:25, 25:14, 23:25, 14:25)
2.02.2014 Impel Wrocław - Aluprof Bielsko-Biała 3:2 (18:25, 22:25, 25:21, 26:24, 15:13)

kolejka: 18

9.02.2014 Chemik Police - Impel Wrocław 3:0 (25:23, 25:18, 25:22)
10.02.2014 Aluprof Bielsko-Biała - PGNiG Nafta Piła 3:1 (25:16, 25:20, 23:25, 27:25)
8.02.2014 MKS Dąbrowa Górnicza - Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:23, 25:13, 25:20)
8.02.2014 Muszynianka Muszyna - Budowlani Łódź 3:2 (16:25, 25:16, 25:17, 22:25, 15:13)
8.02.2014 Trefl Sopot - Legionovia Legionowo 3:1 (25:22, 25:20, 22:25, 25:12)
{tab=Faza play-off} I runda play-off (do trzech zwycięstw)
15.03.2014 Chemik Police - Legionovia Legionowo 3:0 (25:17, 25:18, 25:18) [1:0]
16.03.2014 Chemik Police - Legionovia Legionowo 3:1 (26:28, 25:18, 25:15, 25:16) [2:0]
22.03.2014 Legionovia Legionowo - Chemik Police 1:3 ( 25:19, 20:25, 16:25, 11:25) [0:3]
awans: Chemik Police

***

15.03.2014 Trefl Sopot - Budowlani Łódź 3:0 (25:15, 25:16, 25:21) [1:0]
16.03.2014 Trefl Sopot - Budowlani Łódź 3:0 (25:17, 25:18, 25:21) [2:0]
19.03.2014 Budowlani Łódź - Trefl Sopot 0:3 (18:25, 18:25, 19:25) [0:3]
awans: Trefl Sopot

***

17.03.2014 Impel Wrocław - Muszynianka Muszyna 3:0 (25:23, 25:22, 25:19) [1:0]
18.03.2014 Impel Wrocław - Muszynianka Muszyna 3:0 (28:26, 25:21, 25:23) [2:0]
23.03.2014 Muszynianka Muszyna - Impel Wrocław 0:3 (17:25, 22:25, 22:25) [0:3]
awans: Impel Wrocław

***

16.03.2014 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Bielsko-Biała 3:1 (25:20, 21:25, 25:19, 25:21) [1:0]
17.03.2014 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Bielsko-Biała 3:0 (25:14, 25:14, 25:23) [2:0]
23.03.2014 BKS Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (21:25, 25:17, 25:22, 15:25, 8:15) [0:3]
awans: MKS Dąbrowa Górnicza

***

II runda play-off - półfinały (do trzech zwycięstw)
30.03.2014 Chemik Police - MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (20:25, 25:20, 25:22, 26:24) [1:0]
31.03.2014 Chemik Police - MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:15, 25:14, 22:25, 25:22) [2:0]
4.04.2014 MKS Dąbrowa Górnicza - Chemik Police 2:3 (26:24, 18:25, 25:19, 22:25, 11:15) [0:3]

awans do finału: Chemik Police

***

29.03.2014 Trefl Sopot - Impel Wrocław 0:3 (23:25, 26:28, 17:25) [0:1]
30.03.2014 Trefl Sopot - Impel Wrocław 3:2 (25:20, 25:19, 21:25, 19:21, 16:14) [1:1]
7.04.2014 Impel Wrocław - Trefl Sopot 3:0 (25:11, 25:13, 25:19) [2:1]
8.04.2014 Impel Wrocław - Trefl Sopot 3:1 (21:25, 25:17, 25:23, 25:23) [3:1]

awans do finału: Impel Wrocław

***

II runda play-off - miejsca 5-8 (do dwóch zwycięstw)
29.03.2014 Legionovia Legionowo - BKS Bielsko-Biała 0:3 (18:25, 24:26, 23:25) [0:1]
5.04.2014 BKS Bielsko-Biała - Legionovia Legionowo 3:1 (25:15, 21:25, 25:17, 25:23) [2:0]
walka o miejsca 5-6: BKS Bielsko-Biała  
2.04.2014 Budowlani Łódź - Muszynianka Muszyna 1:3 (25:23, 23:25, 15:25, 21:25) [0:1]
10.04.2014 Muszynianka Muszyna - Budowlani Łódź 3:1 (25:14, 25:20, 20:25, 27:25) [2:0]
walka o miejsca 5-6: Muszynianka Muszyna   III runda play-off - finał (do trzech zwycięstw)
13.04.2014r. Chemik Police - Impel Wrocław 3:0 (25:23, 28:26, 25:22) [1:0]
14.04.2014r. Chemik Police - Impel Wrocław 3:1 (25:21, 25:21, 19:25, 25:17) [2:0]
24.04.2014r. Impel Wrocław - Chemik Police 0:3 (16:25, 19:25, 23:25) [0:3]

Pierwsze miejsce - mistrz Polski: Chemik Police

III runda play-off - o trzecie miejsce (do trzech zwycięstw)

14.04.2014r. Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:13, 27:25, 20:25, 25:16) [1:0]
15.04.2014r. Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:15, 25:18, 25:16) [2:0]
24.04.2014r. MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 1:3 (25:19, 25:27, 22:25, 15:25) [0:3]

Trzecie miejsce: Trefl Sopot

 

III runda play-off - o piąte miejsce (do dwóch zwycięstw)
16.04.2014r. MKS Muszyna - BKS Bielsko-Biała 3:1 (25:16, 17:25, 25:15, 25:17) [1:0]
26.04.2014r. BKS Bielsko-Biała - Muszynianka Muszyna 3:0 (25:14, 25:19, 25:20) [1:1]
27.04.2014r. BKS Bielsko-Biała - Muszynianka Muszyna 3:2 (21:25, 22:25, 27:25, 25:13, 15:9) [2:1]

Piąte miejsce: BKS Bielsko-Biała

***

O miejsca 9-10 (do czterech zwycięstw)
22.03.2014 PGNiG Nafta Piła - Pałac Bydgoszcz 3:1 (22:25, 28:26, 25:19, 25:23) [1:0]
30.03.2014 Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 2:3 (25:19, 25:21, 20:25, 18:25, 9:15) [0:2]
5.04.2014 PGNiG Nafta Piła - Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:15, 25:20, 25:17) [3:0]
6.04.2014 PGNiG Nafta Piła - Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:14, 25:19, 25:15) [4:0]
Utrzymanie: PGNiG Nafta Piła {tab=Historia} MISTRZOWIE POLSKI W SIATKÓWCE KOBIET 2014 Chemik Police 2013 Atom Trefl Sopot 2012 Atom Trefl Sopot 2011 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 2010 Aluprof Bielsko-Biała 2009 Muszynianka Fakro Muszyna 2008 Muszynianka Fakro Muszyna 2007 Winiary Kalisz 2006 Muszynianka Fakro Muszyna 2005 Winiary Kalisz 2004 BKS Stal Bielsko-Biała 2003 BKS Stal Bielsko-Biała 2002 PTPS Nafta-Gaz Piła 2001 PTPS Nafta-Gaz Piła 2000 PTPS Nafta-Gaz Piła 1999 PTPS Nafta-Gaz Piła 1998 Augusto Kalisz 1997 Augusto Kalisz 1996 BKS Stal Bielsko-Biała 1995 Chemik Police 1994 Komfort Police 1993 Pałac Samsung Bydgoszcz 1992 Czarni Słupsk 1991 BKS Stal Bielsko-Biała 1990 BKS Stal Bielsko-Biała 1989 BKS Stal Bielsko-Biała 1988 BKS Stal Bielsko-Biała 1987 Czarni Słupsk 1986 Czarni Słupsk 1985 Czarni Słupsk 1984 Wisła Kraków 1983 ŁKS Łódź 1982 Wisła Kraków 1981 Płomień Sosnowiec 1980 Płomień Sosnowiec 1979 Płomień Sosnowiec 1978 Czarni Słupsk 1977 Start Łódź 1976 ChKS Łódź 1975 Płomień Sosnowiec 1974 Płomień Sosnowiec 1973 Start Łódź 1972 Start Łódź 1971 Start Łódź 1970 Wisła Kraków 1969 Wisła Kraków 1968 Start Łódź 1967 Wisła Kraków 1966 AZS AWF Warszawa 1965 AZS AWF Warszawa 1964 AZS AWF Warszawa 1963 AZS AWF Warszawa 1962 AZS AWF Warszawa 1961 Legia Warszawa 1960 AZS AWF Warszawa 1959 Wisła Kraków 1958 AZS AWF Warszawa 1957 AZS AWF Warszawa 1956 AZS AWF Warszawa 1955 AZS AWF Warszawa 1954 Kolejarz Gdańsk 1953 Kolejarz Gdańsk 1952 AZS Warszawa 1950 Unia Łódź 1949 Chemia Łódź 1948 AZS Warszawa 1947 AZS Warszawa 1946 Warta Poznań 1939 AZS Warszawa 1938 AZS Warszawa 1937 HKS Łódź 1936 AZS Warszawa 1935 AZS Warszawa 1934 AZS Warszawa 1933 AZS Warszawa 1932 AZS Warszawa 1931 AZS Warszawa 1930 AZS Warszawa 1929 AZS Warszawa {tab=Turniej kwalifikacyjny o awans do ORLEN Ligi}

Wtorek, 13 maja:

18:00 KS Pałac Bydgoszcz - PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno 3:1 (25:19, 19:25, 25:20, 25:20)

 

Środa, 14 maja:

18:00 PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno - KS Developres Rzeszów 1:3 (25:22, 14:25, 17:25, 14:25)

 

Czwartek, 15 maja:

18:00 KS Pałac Bydgoszcz - KS Developres Rzeszów 3:2 (25:21, 23:25, 25:20, 25:27, 15:9)
 
miejsce/drużyna mecze punkty sety małe punkty
1. KS Pałac Bydgoszcz 2 4 6:3 207:186 awans
2. Developres Rzeszów 2 3 5:4 199:183 awans
3. Karpaty Krosno 2 2 2:6 154:191
{/tabs}
12.02.2011

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy