LSK. Lider z Polic nadal niepokonany [relacja]

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz przegrał w Policach
Autor: Redakcja

W meczu 15. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz przegrał w Policach z miejscową Grupą Azoty Chemikiem 0:3 (20:25, 23:25, 21:25).

Bydgoszczanki dobrze zaczęły ten mecz, ale gospodynie szybko odrobiły straty i wygrały pierwszą partię 25:20.

Najbardziej wyrównany przebieg miała druga odsłona spotkania. Ze stanu 15:15 podopieczne trenera Ferhata Akbasa doprowadziły co prawda do 23:19, ale po chwili było już tylko 23:22. Końcówka seta należała do policzanek a konkretnie do Wilmy Salas Rosell (25:23).

Trzeci set to już znacząca przewaga Chemika (6:3, 13:9). Nasz zespół walczył bardzo ambitnie, ale nie zdołał już odwrócić losów tego meczu. Ostatecznie Grupa Azoty wygrała trzeciego seta 25:21 i w całym meczu 3:0.

MVP spotkania wybrano Wilmę Salas Rosell, przyjmującą ekipy z Polic.

Kolejny pojedynek rozegramy w środę, 29 stycznia w HSW Immobile Łuczniczka. Naszym rywalem będzie BKS Profi Credit Stal Bielsko-Biała. Początek meczu o godzinie 18.00.

Chcesz kupić bilet w promocyjnej cenie i zobaczyć mecz najlepszej siatkówki? Tak, chciałbym poznać więcej szczegółów (kliknij).

Grupa Azoty Chemik Police – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:20, 25:23, 25:21)