KONKURSY z bohaterką plakatu meczowego: Patrycja Polak-Balmas

Data:
Autor: Redakcja

Drodzy kibice! Przedstawiamy wam dwa konkursy, których bohaterką w każdym tygodniu poprzedzającym mecz u siebie będzie siatkarka Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz, której sylwetka widnieje na oficjalnym plakacie meczowym. W każdym z nich do wygrania będzie podwójne zaproszenie na pojedynek LSK!

Na spotkanie z Eneą PTPS-em Piła, które zostanie rozegrane w niedzielę 18 listopada o godzinie 17 w hali Łuczniczka, zaprasza was z plakatu zawodniczka z numerem 1 - Patrycja Polak-Balmas!

I to ona jest bohaterką obu konkursów, których zasady już tłumaczymy.

Konkurs nr 1 - Pytanie z życia lub kariery siatkarki

Na odpowiedzi drogą mailową czekamy do soboty, 17 listopada, do godziny 17 pod adresem - redakcja.kkpalac@gmail.com. Mail musi zawierać odpowiedź na pytanie konkursowe oraz imię i nazwisko osoby, która będzie odbierać bilety. Spośród poprawnych odpowiedzi wylosujemy jedną osobę, która wygra PODWÓJNĄ WEJŚCIÓWKĘ na niedzielny mecz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Enea PTPS Piła.

Konkurs nr 2 - Jaką emotką jestem?

Emotikony - nieodłączny element wyrażania emocji w komunikacji w internecie. Który z nich prezentuje Patrycja?

Emotkę, która waszym zdaniem była pierwowzorem powyższego zdjęcia, wyślijcie nam na redakcja.kkpalac@gmail.com także do soboty do godziny 17. W treści maila wystarczy wpisać swoje imię i nazwisko oraz wkleić konkursową emotkę. Do wygrania PODWÓJNA WEJŚCIÓWKA na niedzielny mecz.

Życzymy wam powodzenia i szczęścia w losowaniu!

Comments are closed

Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy