KONKURSY z bohaterką plakatu meczowego: Joanna Kuligowska

Data:
Autor: administrator

Na poniedziałkowy pojedynek LSK Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Grot Budowlani Łódź zaprasza was z plakatu przyjmująca Joanna Kuligowska. Zachęcamy was do wzięcia udziału w dwóch konkursach z nią związanych! Do wygrania zaproszenia na mecz!

Konkurs nr 1 – Pytanie z życia lub kariery siatkarki

Na odpowiedzi drogą mailową czekamy do niedzieli, 10 lutego, do godziny 17:30 pod adresem – redakcja.kkpalac@gmail.com. Mail musi zawierać odpowiedź na pytanie konkursowe oraz imię i nazwisko osoby, która będzie odbierać bilety. Spośród poprawnych odpowiedzi wylosujemy jedną osobę, która wygra PODWÓJNĄ WEJŚCIÓWKĘ na poniedziałkowy mecz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Grot Budowlani Łódź.

Konkurs nr 2 – Jaką emotką jestem?

Emotikony – nieodłączny element wyrażania emocji w komunikacji w internecie. Który z nich prezentuje Jadzia?

Emotkę, która waszym zdaniem była pierwowzorem powyższego zdjęcia, wyślijcie nam na redakcja.kkpalac@gmail.com także do niedzieli do godziny 17:30. W treści maila wystarczy wpisać swoje imię i nazwisko oraz wkleić konkursową emotkę. Do wygrania PODWÓJNA WEJŚCIÓWKA na poniedziałkowy mecz.

Życzymy wam powodzenia i szczęścia w losowaniu!

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zobacz, jak trenuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pierwszy trening Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w sezonie 2019/2020

Dzisiaj mamy dla Was obiecaną relację wideo z rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. Chcecie więcej takich materiałów? Dajcie znać w komentarzu :)#idenapalac #bankpocztowypalacbydgoszcz

Opublikowany przez KS Pałac Bydgoszcz Wtorek, 6 sierpnia 2019
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy