Kolejne zwycięstwo juniorek bez straty seta

Autor: administrator
Kategoria: Aktualności, Młodzież

W kolejnym spotkaniu rozgrywanym w ramach ligi wojewódzkiej juniorek podopieczne Macieja Kromrycha pokonały bez straty seta rywalki z Chełmna.

Mecz rozpoczął się od niespodziewanego prowadzenia przyjezdnych (1:7). Pałacanki popełniały proste błędy, a rywalki wykorzystywały swoje szanse w ataku. Na szczęście nasze dziewczyny w miarę szybko uporządkowały swoją grę, odrobiły straty i od stanu 8:8 sukcesywnie „odjeżdżały” rywalkom z wynikiem.

Drugi set to od początku wysokie prowadzenie naszego zespołu i kontrolowanie wydarzeń na boisku. W końcówce nastąpiło jednak rozprężenie i uciekło kilka punktów pod rząd. Przewaga wypracowana na początku partii pozwoliła jednak dowieźć zwycięstwo.

Trzecia odsłona okazała się zarazem najbardziej wyrównaną w całym meczu. Zespoły walczyły jak równy z równym. Doszło do emocjonującej końcówki. Zawodniczki z Chełmna prowadziły nawet 21:23, ale bydgoszczanki lepiej opanowały nerwy i ostatecznie wygrały partię 25:23 inkasując kolejne 3 punkty do tabeli.

KS Pałac Bydgoszcz – UKS Culmen Chełmno 3:0 (25:15, 25:20, 25:23)

Trener Maciej Kromrych wraz ze swoimi zawodniczkami za pośrednictwem naszej strony pragnie złożyć sympatykom naszego klubu (i nie tylko) serdeczne życzenia zdrowych, pogodnych świąt Bożego Narodzenia i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku!