Kadetki w Legionowie, młodziczki w Sejnach

Data:
Autor: administrator

Zespoły młodzieżowe Pałacu przygotowują się do swoich turniejów fazy centralnej Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Kadetki prowadzone przez Agatę Kopczyk wyjadą na zawody półfinałowe do Legionowa, a młodziczki pod wodzą Agnieszki Malinowskiej udadzą się na rozgrywki ćwierćfinałowe do Sejn.

Drużyna kadetek swoje mecze ćwierćfinałów rozgrywała nieco ponad tydzień temu w Pałacu Młodzieży. Bydgoszczanki nie miały żadnych problemów z pokonaniem rywalek i po wygraniu wszystkich czterech spotkań awansowały do kolejnej fazy z pierwszego miejsca. Losowanie zadecydowało, że turniej półfinałowy Mistrzostw Polski Kadetek nasze siatkarki rozegrają w Legionowie, a ich przeciwniczkami oprócz gospodyń będą rówieśniczki z Polic i Wodzisławia Śląskiego. Zawody odbędą się w dniach 8-10 kwietnia. Zespoły rozegrają ze sobą mecze systemem „każdy z każdym”, a dwie najlepsze ekipy uzyskają awans do finałów.

grupa I

1. LTS Legionovia Legionowo (gospodarz)

2. PSPS Chemik Police

3. KS Pałac Bydgoszcz

4. MKS Zorza Wodzisław Śląski

Skład pozostałych grup znajdziecie na stronie Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Zespół młodziczek Pałacu prowadzony przez Agnieszkę Malinowską zajął trzecie miejsce w rozgrywkach wojewódzkich. W wyniku losowania okazało się, że na ćwierćfinały mistrzostw Polski pojedzie do Sejn również w dniach 8-10 kwietnia. Weźmie w nich udział sześć drużyn. Oprócz Pałacu i Sejneńskiej Akademii Siatkówki będą to: Szóstka TPS Biała Podlaska, NIKE Ostrołęka, Olimpik Mońki i MLKS Ostróda. Najpierw zespoły zagrają ze sobą w dwóch podgrupach, a następnie po dwie najlepsze z każdej grupy rozegrają pomiędzy sobą kwestię zajęcia dwóch czołowych miejsc w turnieju premiowanych awansem do półfinałów Mistrzostw Polski Młodziczek.

grupa IV

1. SKS Szóstka TPS Biała Podlaska

2. OTPS NIKE Ostrołęka

3. UKS MSM Olimpik Mońki

4. Sejneńska Akademia Siatkówki (gospodarz)

5. MLKS Foto Ola Ostróda

6. KS Pałac Bydgoszcz

Pełen skład grup dostępny jest na stronie Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Gwoli uzupełnienia informacji o naszych drużynach młodzieżowych przypominamy – zespół Rafała Gąsiora przygotowuje się do finałów Mistrzostw Polski Juniorek, które zostaną rozegrane w Luboniu w dniach 13-17 kwietnia.

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zobacz, jak trenuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pierwszy trening Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w sezonie 2019/2020

Dzisiaj mamy dla Was obiecaną relację wideo z rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. Chcecie więcej takich materiałów? Dajcie znać w komentarzu :)#idenapalac #bankpocztowypalacbydgoszcz

Opublikowany przez KS Pałac Bydgoszcz Wtorek, 6 sierpnia 2019
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy
Bydgoskie Centrum Sportu
Bydgoszcz
Logotyp Asseco
Metalkas
Logotyp Bista
Bank Pocztowy
Metro Club Bydgoszcz
Live Food - logo