Kadetki szóste w Malborku

Data:
Autor: administrator

Kadetki Pałacu w miniony weekend wzięły udział w VIII Sylwestrowym Turnieju o Puchar Burmistrza miasta Malbork. Podopieczne Agaty Kopczyk uplasowały się ostatecznie na szóstej pozycji.

Po piątkowych porażkach (z Gedanią Gdańsk i Barnim Goleniów) w sobotę nasze dziewczyny pokonały MOS Wola Warszawa (2:0), a po walce uległy gospodyniom (2:1) i Truso Elbląg (2:0) oraz drugiemu zespołowi Gedanii Gdańsk (2:0). Niedziela niestety nie była bardziej łaskawa, bo w meczu o piąte miejsce ponownie Gedania II Gdańsk okazała się lepsza w dwóch setach.

– Na pewno to nie był nasz turniej, lecz nie można go całkowicie uznać za nieudany. Coś na pewno z niego wyniosłyśmy. Myślę, że ten turniej był nam potrzebny i pokazał, jak wiele ciężkiej pracy przed nami opowiadała środkowa Weronika Fojucik.

– Turniej stał na wysokim poziomie, bo praktycznie tylko nasz zespół był w składzie kadetek, reszta to zespoły składające się głównie z juniorek. Zagraliśmy dobre mecze, dziewczyny bardzo rzadko odstępowały umiejętnościami od pozostałych zespołów. Mam nadzieję, że te spotkania zaprocentują w dalszej fazie szkolenia relacjonowała nam po powrocie trener zespołu.

Turniej ostatecznie wygrała drużyna Gedanii I Gdańsk. Po przerwie noworocznej Pałacanki wracają do treningów oraz walki o ligowe punkty.

Libero

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zobacz, jak trenuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pierwszy trening Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w sezonie 2019/2020

Dzisiaj mamy dla Was obiecaną relację wideo z rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. Chcecie więcej takich materiałów? Dajcie znać w komentarzu :)#idenapalac #bankpocztowypalacbydgoszcz

Opublikowany przez KS Pałac Bydgoszcz Wtorek, 6 sierpnia 2019
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy