Juniorki także najlepsze w kujawsko-pomorskiem

Data:
Autor: Małgorzata Armknecht
Kategoria: Aktualności, Młodzież

24 stycznia został rozegrany ostatni mecz tegorocznej ligi wojewódzkiej juniorek. Po publikacji zaktualizowanej tabeli przez KPZPS możemy już oficjalnie napisać, że siatkarki Pałacu zdobyły złote medale w tej rywalizacji.

Czternastą kolejkę spotkań zakończyło starcie pomiędzy Budowlanymi Toruń a WTS-em Włocławek, ale bydgoszczanki mogły być pewne swego już na koniec 2017 roku. Ze względu na trwający remont w Pałacu Młodzieży naszemu sztabowi zależało, żeby wszystkie spotkania u siebie rozegrać jak najwcześniej, w związku z tym podopieczne Rafała Gąsiora ostatni raz wyszły na parkiet 20 grudnia.

W dwunastu spotkaniach ligowych nasze zawodniczki ani razu nie zaznały smaku porażki, co więcej, łącznie w rozgrywkach oddały rywalkom zaledwie pięć setów. Dobrą formę zaprezentowały także siatkarki Budowlanych Toruń, które oprócz przegranych z Pałacem pozostałe dziesięć spotkań wygrały i zdobyły srebrne medale. Na najniższym stopniu podium uplasował się WTS Włocławek i to te trzy ekipy uzyskały awans do fazy centralnej Mistrzostw Polski Juniorek.

Gratulujemy naszej drużynie pierwszego sukcesu w tym sezonie i życzymy powodzenia w kolejnych meczach!

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+

Comments are closed

Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Odliczanie do następnego wydarzenia:

Liga Siatkówki Kobiet

DrużynaPunkty
10Legionovia Legionowo26
11Impel Wrocław26
12KS PAŁAC Bydgoszcz25
13POLI Budowlani Toruń24
14MKS Dąbrowa Górnicza11
Sponsorzy
  • UdostępnijShare on FacebookShare on Google+