Juniorki Pałacu drugie w Twardogórze

Data:
Autor: Małgorzata Armknecht
Kategoria: Aktualności, Młodzież

W swoim drugim turnieju towarzyskim przed rozpoczęciem nowego sezonu juniorki Pałacu zajęły drugie miejsce. W Twardogórze nasz zespół uległ tylko SMS-owi Police, a wygrał trzy pozostałe spotkania.

Do podwrocławskiej Twardogóry przyjechało pięć drużyn, które rozgrywały między sobą mecze systemem każdy z każdym. Wszystkie pojedynki trwały trzy pełne sety bez względu na wynik.

W czwartek 14 września siatkarki Pałacu prowadzone w tym turnieju przez Agatę Kopczyk rozegrały jeden mecz, w którym bez najmniejszych problemów pokonały młodszy zespół gospodyń 3:0. Wysoką dyspozycję zaprezentowały także w piątek, kiedy to wygrały z Olimpią Drezno 2:1. Najbardziej pracowitym dniem dla naszych juniorek była sobota, 16 września, bowiem tego dnia miały do rozegrania dwa mecze - z SMS-em Police i Impelem I Wrocław. Pierwszy z nich nie ułożył się po myśli bydgoszczanek, przeciwniczki już po dwóch partiach były pewne końcowego triumfu. Ostatni pojedynek przeciwko Impelowi toczył się pod dyktando podopiecznych Agaty Kopczyk, które wygraną 2:1 zapewniły sobie drugie miejsce w końcowej klasyfikacji zawodów.

W trakcie ceremonii dekoracji Małgorzata Andersohn odebrała nagrodę drużynową jako kapitan zespołu, ale organizatorzy zadbali także o to, by wyróżnić najlepsze zawodniczki z każdej ekipy indywidualnie. I tak wśród Pałacanek największe wrażenie zrobiła Zuzanna Kuligowska. Gratulacje!

Wyniki Pałacu w turnieju:

KS Pałac Bydgoszcz - Impel II Wrocław 3:0 (25:11, 25:15, 25:8)

KS Pałac Bydgoszcz - VC Olimpia Drezno 2:1 (23:25, 25:17, 25:16)

KS Pałac Bydgoszcz - SMS Police 1:2 (23:25, 19:25, 25:19)

KS Pałac Bydgoszcz - Impel I Wrocław 2:1 (25:16, 25:19, 21:25)

Klasyfikacja końcowa:

1. SMS Police

2. KS Pałac Bydgoszcz

3. Impel I Wrocław

4. VC Olimpia Drezno

5. Impel II Wrocław

 
UdostępnijShare on FacebookShare on Google+

Comments are closed

Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Odliczanie do następnego wydarzenia:

Liga Siatkówki Kobiet

DrużynaPunkty
10Legionovia Legionowo26
11Impel Wrocław26
12KS PAŁAC Bydgoszcz25
13POLI Budowlani Toruń24
14MKS Dąbrowa Górnicza11
Sponsorzy