Jarocińskie przedostatki

Data:
Autor: administrator

Kilka dni po dwóch zespołach męskiej PlusLigi – Delekcie Bydgoszcz oraz AZS-ie UWM-ie Olsztyn – na parkiet hali w Jarocinie wyjdą cztery drużyny kobiecej ekstraklasy, w tym Pałac Bydgoszcz. Zawodniczki Rafała Gąsiora wezmą udział w jednym z ostatnich testów przed rozpoczęciem ligi – towarzyskim turnieju o puchar burmistrza Jarocina.

Jak do tej pory, bydgoski zespół w sparingach podczas okresu przygotowawczego notuje bardzo dobre rezultaty. Wygrana z Atomem Treflem Sopot, zwycięstwo w turnieju w Legionowie, a także wygrana w meczu sparingowym z Piecobiogazem Murowana Goślina mogą napawać optymizmem. Warto jednak dołożyć słowo „umiarkowanym”, bowiem potyczki przedsezonowe nie zawsze mają przełożenie na rywalizację o ligowe punkty. To znaczące elementy przedsezonowej układanki, która ma jednak zafunkcjonować optymalnie od startu ligi – dla Pałacu nastąpi on 12 października (mecz z Tauronem MKS-em Dąbrowa Górnicza na jego terenie).

Bydgoszczanki staną z dąbrowiankami po przeciwnej stronie siatki podczas ostatniego akordu turnieju w Jarocinie – w niedzielę, 2 października o godzinie 12:00. Wcześniej Pałac zmierzy się z beniaminkiem PlusLigi Kobiet – PTPS-em Piła (sobota, godzina 11:30) oraz Organiką Budowlanymi Łódź (również sobota, godzina 18:30). Po tym ostatnim pojedynku organizatorzy zaplanowali towarzyski mecz, w którym ich przedstawiciele zmierzą swoje siły z drużyną zaproszonych gości.

Wyniki sobotnich meczów oraz podsumowanie turnieju znajdziecie Państwo na łamach naszego portalu. Już teraz serdecznie zapraszamy!

Kompletny terminarz dostępny jest na plakacie z prawej strony witryny klubowej.

(ed)

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zobacz, jak trenuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pierwszy trening Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w sezonie 2019/2020

Dzisiaj mamy dla Was obiecaną relację wideo z rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. Chcecie więcej takich materiałów? Dajcie znać w komentarzu :)#idenapalac #bankpocztowypalacbydgoszcz

Opublikowany przez KS Pałac Bydgoszcz Wtorek, 6 sierpnia 2019
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy