Izabela Bełcik wspiera siatkarską młodzież

Data:
Autor:
Notice: Use of undefined constant display_name - assumed 'display_name' in /home/klient.dhosting.pl/kspalac/kspalac.bydgoszcz.pl/public_html/wp-content/themes/ks-palac/single.php on line 31
Redakcja

Kto może lepiej zmotywować młodych zawodników i zawodniczki do zwiększonej aktywności fizycznej w trakcie treningu niż dwukrotna mistrzyni Europy i siedmiokrotna mistrzyni Polski? Izabela Bełcik aktywnie uczestniczy w zajęciach z młodzieżą.

W tym tygodniu na treningach w hali Łuczniczka pojawili się uczniowie z Międzynarodowej Szkoły Sokrates, a ćwiczenia były prowadzone przez samą Izę. 37-latka jest członkiem działu marketingu Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz, ale absolutnie nie ogranicza się do pracy w biurze i nadal jest częstym gościem na boisku siatkarskim. Z jej porad i wskazówek mogły także skorzystać młodziczki naszego klubu razem z trenerem Marcinem Mojsiejem.

Utalentowanej młodzieży życzymy powodzenia i wytrwałości w treningach, choć wierzymy, że po takiej dawce motywacji będzie o to niezwykle łatwo!

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy