Izabela Bełcik wspiera siatkarską młodzież

Data:
Autor: administrator

Kto może lepiej zmotywować młodych zawodników i zawodniczki do zwiększonej aktywności fizycznej w trakcie treningu niż dwukrotna mistrzyni Europy i siedmiokrotna mistrzyni Polski? Izabela Bełcik aktywnie uczestniczy w zajęciach z młodzieżą.

W tym tygodniu na treningach w hali Łuczniczka pojawili się uczniowie z Międzynarodowej Szkoły Sokrates, a ćwiczenia były prowadzone przez samą Izę. 37-latka jest członkiem działu marketingu Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz, ale absolutnie nie ogranicza się do pracy w biurze i nadal jest częstym gościem na boisku siatkarskim. Z jej porad i wskazówek mogły także skorzystać młodziczki naszego klubu razem z trenerem Marcinem Mojsiejem.

Utalentowanej młodzieży życzymy powodzenia i wytrwałości w treningach, choć wierzymy, że po takiej dawce motywacji będzie o to niezwykle łatwo!

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zobacz, jak trenuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pierwszy trening Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w sezonie 2019/2020

Dzisiaj mamy dla Was obiecaną relację wideo z rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. Chcecie więcej takich materiałów? Dajcie znać w komentarzu :)#idenapalac #bankpocztowypalacbydgoszcz

Opublikowany przez KS Pałac Bydgoszcz Wtorek, 6 sierpnia 2019
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy
Bydgoskie Centrum Sportu
Bydgoszcz
Logotyp Asseco
Metalkas
Logotyp Bista
Bank Pocztowy
Metro Club Bydgoszcz
Live Food - logo