Komentarze po meczu Impel Wrocław - Pałac Bydgoszcz PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Armknecht   
środa, 23 października 2013 21:56

Zawodniczki Pałacu nie mogą być zadowolone z dotychczasowych wyników zespołu. Przed nimi jednak kolejne mecze i wierzą, że najbliższa przyszłość rysuje się dla nich optymistycznie. - W poniedziałek będziemy myślały tylko o zwycięstwie, nie ma innej opcji - zapowiedziała Julia Twardowska. Co jeszcze wyjawiły nasze siatkarki?

 

Monika Naczk (środkowa):
To był nasz najlepszy mecz patrząc na to, co dotychczas prezentowałyśmy. Znałyśmy potencjał rywala i jego dobre strony, ale nie przestraszyłyśmy się. Wynik może na to nie wskazuje, ale starałyśmy się walczyć. Do drugiej części setów wynik był wyrównany, w końcówkach trochę traciłyśmy nasz zapał. Po tym właśnie poznaje się klasę rywala, że wtedy, kiedy trzeba,  'odjeżdża' na kilka punktów.
W porównaniu do poprzednich spotkań kończyłyśmy więcej ataków z wysokich piłek, nasze skrzydłowe zagrały lepiej. Miałyśmy  jeden blok więcej niż drużyna z Wrocławia, więc spowodowałyśmy, że miała problem z czytaniem naszej gry  i z tego na pewno się cieszymy.
Na razie nie mamy zdobyczy punktowych, więc trzeba bardzo ciężko pracować na treningach, żeby poprawić naszą grę. Jestem optymistycznie nastawiona przed meczem z Piłą. Nie pompujemy balona, że jest to dla nas arcyważne spotkanie, tylko normalnie przygotowujemy się tak jak do każdego z meczów, bo każdy jest tak samo ważny.


Julia Twardowska (przyjmująca):
Walczyłyśmy od samego początku do końca. Niestety nie udało się wygrać choćby jednego seta, ale stawiałyśmy silny opór. Z meczu na mecz jest coraz lepiej. W spotkaniu z Impelem grałyśmy szybszą piłką niż wcześniej, co umożliwiało nam skuteczniejszy atak. W poniedziałek będziemy myślały tylko o zwycięstwie, nie ma innej opcji. Postaramy się, żeby było jak najlepiej.


Yana Savochkina (rozgrywająca):

Byłyśmy do tego meczu dobrze przygotowane i nastawione. Jednak siatkówka kobieca jest nieprzewidywalna i zdarzyły się nam rzeczy, które nie powinny się zdarzyć. Straciłyśmy dużo punktów w jednym ustawieniu. W innym przypadku kiedy prowadzi się siedmioma punktami, to trzeba utrzymać tę przewagę i grać punkt za punkt. Te rzeczy trzeba troszeczkę zmienić. Ale mimo wszystko z biegiem czasu wszystkie elementy w naszej grze ulegają poprawie. Obserwujemy, analizujemy mecze i wyciągamy wnioski. Mam nadzieję, że niedługo będziemy wygrywać.

 

Rozmawiała Gosia

 

ORLEN Liga

DRUŻYNY M. PKT.
1 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 4 12
2 PGE Atom Trefl Sopot
5 12
3 BKS Aluprof Bielsko-Biała
3 9
4 MKS Dąbrowa Górnicza
4 9
5 KPS Chemik Police
3 8
6 Impel Wrocław
3 7
7 Budowlani Łódź
4 7
8 SK bank Legionovia Legionowo
4 5
9 Developres SkyRes Rzeszów
5 4
10 PGNiG Nafta Piła 5 1
11 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 5 1
12 KS PAŁAC BYDGOSZCZ
5 0

Młoda Liga Kobiet

GRUPA A
M. PKT.
1. Atom Trefl Sopot
2 6
2. KPS Chemik Police 2 3
3. KS PAŁAC BYDGOSZCZ
2 2
4. PGNiG Nafta Piła 2 1

Najbliższy mecz

ORLEN LIGA

8.11.2014 r., godz. 00:00
(Bydgoszcz, hala Łuczniczka)


KS PAŁAC BYDGOSZCZ

-


Budowlani Łódź

Ostatni mecz

ORLEN LIGA

29.10.2014 r., godz. 18:00
(Muszyna)


Polski Cukier Muszynianka Muszyna

-


KS PAŁAC BYDGoSZCZ

3:1 (25:20, 28:30, 25:11, 25:21)

Facebook


SPONSORZY STRATEGICZNI

SPONSORZY