Komentarze po meczu Impel Wrocław - Pałac Bydgoszcz PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Armknecht   
środa, 23 października 2013 21:56

Zawodniczki Pałacu nie mogą być zadowolone z dotychczasowych wyników zespołu. Przed nimi jednak kolejne mecze i wierzą, że najbliższa przyszłość rysuje się dla nich optymistycznie. - W poniedziałek będziemy myślały tylko o zwycięstwie, nie ma innej opcji - zapowiedziała Julia Twardowska. Co jeszcze wyjawiły nasze siatkarki?

 

Monika Naczk (środkowa):
To był nasz najlepszy mecz patrząc na to, co dotychczas prezentowałyśmy. Znałyśmy potencjał rywala i jego dobre strony, ale nie przestraszyłyśmy się. Wynik może na to nie wskazuje, ale starałyśmy się walczyć. Do drugiej części setów wynik był wyrównany, w końcówkach trochę traciłyśmy nasz zapał. Po tym właśnie poznaje się klasę rywala, że wtedy, kiedy trzeba,  'odjeżdża' na kilka punktów.
W porównaniu do poprzednich spotkań kończyłyśmy więcej ataków z wysokich piłek, nasze skrzydłowe zagrały lepiej. Miałyśmy  jeden blok więcej niż drużyna z Wrocławia, więc spowodowałyśmy, że miała problem z czytaniem naszej gry  i z tego na pewno się cieszymy.
Na razie nie mamy zdobyczy punktowych, więc trzeba bardzo ciężko pracować na treningach, żeby poprawić naszą grę. Jestem optymistycznie nastawiona przed meczem z Piłą. Nie pompujemy balona, że jest to dla nas arcyważne spotkanie, tylko normalnie przygotowujemy się tak jak do każdego z meczów, bo każdy jest tak samo ważny.


Julia Twardowska (przyjmująca):
Walczyłyśmy od samego początku do końca. Niestety nie udało się wygrać choćby jednego seta, ale stawiałyśmy silny opór. Z meczu na mecz jest coraz lepiej. W spotkaniu z Impelem grałyśmy szybszą piłką niż wcześniej, co umożliwiało nam skuteczniejszy atak. W poniedziałek będziemy myślały tylko o zwycięstwie, nie ma innej opcji. Postaramy się, żeby było jak najlepiej.


Yana Savochkina (rozgrywająca):

Byłyśmy do tego meczu dobrze przygotowane i nastawione. Jednak siatkówka kobieca jest nieprzewidywalna i zdarzyły się nam rzeczy, które nie powinny się zdarzyć. Straciłyśmy dużo punktów w jednym ustawieniu. W innym przypadku kiedy prowadzi się siedmioma punktami, to trzeba utrzymać tę przewagę i grać punkt za punkt. Te rzeczy trzeba troszeczkę zmienić. Ale mimo wszystko z biegiem czasu wszystkie elementy w naszej grze ulegają poprawie. Obserwujemy, analizujemy mecze i wyciągamy wnioski. Mam nadzieję, że niedługo będziemy wygrywać.

 

Rozmawiała Gosia

 

ORLEN Liga

DRUŻYNY M. PKT.
1 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
3 9
2 Atom Trefl Sopot
3 7
3 BKS Aluprof Bielsko-Biała
2 6
4 Impel Wrocław
2 6
5 Polski Cukier Muszynianka Muszyna
2 6
6 KPS Chemik Police 2 5
7 Budowlani Łódź
2 3
8 SK bank Legionovia Legionowo
2 2
9 Developres Rzeszów 3 1
10 PGNiG Nafta Piła 3 0
11 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 0
12 KS PAŁAC BYDGOSZCZ
3 0

Młoda Liga Kobiet

GRUPA A
M. PKT.
1. Atom Trefl Sopot
1 3
2. KPS Chemik Police 1 3
3. KS PAŁAC BYDGOSZCZ
1 0
4. PGNiG Nafta Piła 1 0

Najbliższy mecz

ORLEN LIGA

25.10.2014 r., godz. 18:00
(Bydgoszcz, hala Łuczniczka)


KS PAŁAC BYDGOSZCZ

-

BKS Aluprof Bielsko-Biała

Ostatni mecz

ORLEN LIGA

17.10.2014 r., godz. 18:00
(Dąbrowa Górnicza, hala Centrum)


MKS Dąbrowa Górnicza

-


KS PAŁAC BYDGOSZCZ

3:0 (25:16, 25:14, 25:17)

Facebook


SPONSORZY STRATEGICZNI

SPONSORZY