Komentarze po meczu Impel Wrocław - Pałac Bydgoszcz PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Armknecht   
środa, 23 października 2013 21:56

Zawodniczki Pałacu nie mogą być zadowolone z dotychczasowych wyników zespołu. Przed nimi jednak kolejne mecze i wierzą, że najbliższa przyszłość rysuje się dla nich optymistycznie. - W poniedziałek będziemy myślały tylko o zwycięstwie, nie ma innej opcji - zapowiedziała Julia Twardowska. Co jeszcze wyjawiły nasze siatkarki?

 

Monika Naczk (środkowa):
To był nasz najlepszy mecz patrząc na to, co dotychczas prezentowałyśmy. Znałyśmy potencjał rywala i jego dobre strony, ale nie przestraszyłyśmy się. Wynik może na to nie wskazuje, ale starałyśmy się walczyć. Do drugiej części setów wynik był wyrównany, w końcówkach trochę traciłyśmy nasz zapał. Po tym właśnie poznaje się klasę rywala, że wtedy, kiedy trzeba,  'odjeżdża' na kilka punktów.
W porównaniu do poprzednich spotkań kończyłyśmy więcej ataków z wysokich piłek, nasze skrzydłowe zagrały lepiej. Miałyśmy  jeden blok więcej niż drużyna z Wrocławia, więc spowodowałyśmy, że miała problem z czytaniem naszej gry  i z tego na pewno się cieszymy.
Na razie nie mamy zdobyczy punktowych, więc trzeba bardzo ciężko pracować na treningach, żeby poprawić naszą grę. Jestem optymistycznie nastawiona przed meczem z Piłą. Nie pompujemy balona, że jest to dla nas arcyważne spotkanie, tylko normalnie przygotowujemy się tak jak do każdego z meczów, bo każdy jest tak samo ważny.


Julia Twardowska (przyjmująca):
Walczyłyśmy od samego początku do końca. Niestety nie udało się wygrać choćby jednego seta, ale stawiałyśmy silny opór. Z meczu na mecz jest coraz lepiej. W spotkaniu z Impelem grałyśmy szybszą piłką niż wcześniej, co umożliwiało nam skuteczniejszy atak. W poniedziałek będziemy myślały tylko o zwycięstwie, nie ma innej opcji. Postaramy się, żeby było jak najlepiej.


Yana Savochkina (rozgrywająca):

Byłyśmy do tego meczu dobrze przygotowane i nastawione. Jednak siatkówka kobieca jest nieprzewidywalna i zdarzyły się nam rzeczy, które nie powinny się zdarzyć. Straciłyśmy dużo punktów w jednym ustawieniu. W innym przypadku kiedy prowadzi się siedmioma punktami, to trzeba utrzymać tę przewagę i grać punkt za punkt. Te rzeczy trzeba troszeczkę zmienić. Ale mimo wszystko z biegiem czasu wszystkie elementy w naszej grze ulegają poprawie. Obserwujemy, analizujemy mecze i wyciągamy wnioski. Mam nadzieję, że niedługo będziemy wygrywać.

 

Rozmawiała Gosia

 

ORLEN Liga

DRUŻYNY M. PKT.
1 KPS Chemik Police 17
46
2 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 17
42
3 Atom Trefl Sopot
17
41
4 Impel Wrocłae
17
36
5 BKS Aluprof Bielsko-Biała
17
34
6 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
16
27
7 Budowlani Łódź
17
24
8 SK bank Legionovia Legionowo
17
19
9 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 16
13
10 Developres SkyRes Rzeszów 17
12
11 PGNiG Nafta Piła 17
7
12 KS PAŁAC BYDGOSZCZ
17
2

Młoda Liga Kobiet

O miejsca 7-12
M. PKT.
1. Budowlani Łódź
5 12
2. PAŁAC BYDGOSZCZ
4 11
3. BKS Aluprof Bielsko-Biała
3 5
4. MKS Dąbrowa Górnicza
3 4
5. AZS KSZO Ostrowiec 5 3
6. PTPS SAF-Holland Piła 4 1

Najbliższy mecz

ORLEN LIGA

31.01.2015 r., godz. 19:00
(Bydgoszcz, hala Łuczniczka)


KS PAŁAC BYDGOSZCZ

-

Legionovia Legionowo

Ostatni mecz

ORLEN LIGA

24.1.2015 r., godz. 18:00
(Łódź)


Budowlani Łódź

-

KS PAŁAC BYDGOSZCZ

3:0 (25:22, 25:23, 25:21)

Facebook


SPONSORZY STRATEGICZNI

SPONSORZY