Inauguracyjny trening za nami

Data:
Autor: administrator

Pałac Bydgoszcz rozpoczął wczoraj przygotowania do sezonu 2013/2014. W pierwszych zajęciach na obiektach bydgoskiego Zawiszy wzięło udział dwanaście zawodniczek.

Trening objął rozgrzewkę  i bieganie w terenie. Wśród ćwiczących zabrakło jedynie Yany Savochkiny ze względu na problemy z wizą. Rozgrywająca dołączy do drużyny w najbliższych dniach.

W naszej galerii znajdą Państwo fotorelacje z zajęć.

Znany jest szczegółowy plan okresu przygotowawczego do nowego sezonu. Do 18 sierpnia siatkarki będą trenować w Bydgoszczy, później na dwa tygodnie wyjadą na obóz sportowy do Kielnarowej. Wrzesień to czas ponownych treningów na miejscu oraz meczów towarzyskich – Pałacanki spróbują swoich sił w turniejach w Jastrowiu, Jarocinie i Bobolicach. Pierwszy pojedynek ORLEN Ligi zostanie rozegrany 5 października w Muszynie, a inauguracja sezonu w hali Łuczniczka nastąpi 12 października meczem z bialskim Aluprofem.

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zobacz, jak trenuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pierwszy trening Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w sezonie 2019/2020

Dzisiaj mamy dla Was obiecaną relację wideo z rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. Chcecie więcej takich materiałów? Dajcie znać w komentarzu :)#idenapalac #bankpocztowypalacbydgoszcz

Opublikowany przez KS Pałac Bydgoszcz Wtorek, 6 sierpnia 2019
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy