Harmonogram meczów play-off z Legionovią Legionowo

Data:
Autor: Małgorzata Armknecht

Pałac zajął dwunaste miejsce po fazie zasadniczej i o zajęcie jedenastej lokaty na koniec sezonu powalczy z Legionovią Legionowo. Lepszy z tej pary zapewni już sobie utrzymanie w Lidze Siatkówki Kobiet. Rywalizacja będzie się toczyć do dwóch wygranych spotkań, a pierwszy pojedynek zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę w Legionowie.

Sytuacja w dolnej części tabeli do ostatniej kolejki była arcyciekawa. Ostatecznie bezpośrednio do 1 ligi spadły drużyny z Dąbrowy Górniczej i Torunia, a Pałac i Legionovia zdołali wygrać swoje spotkania i zająć odpowiednio dwunastą i jedenastą lokatę. Oba zespoły jeszcze nie mogą się czuć bezpiecznie - przegrany z tej rywalizacji będzie walczył o miejsce w przyszłorocznej Lidze Siatkówki Kobiet z najlepszą ekipą zaplecza ekstraklasy. Zapowiadają się wielkie emocje!

Pierwszy mecz Legionovia - Pałac zostanie rozegrany w niedzielę w Arenie Legionowo o godzinie 18. Rewanż zaplanowano na środę, 18 kwietnia, w Bydgoszczy. Na ten moment wiemy na pewno, że pojedynek odbędzie się w Artego Arenie ze względu na niedostępność hali Łuczniczka w tym terminie. O której godzinie? Czekamy na niedzielne rozstrzygnięcia w Plus Lidze, kiedy to wyjaśni się, czy męski zespół ekstraklasy z Bydgoszczy także będzie gospodarzem swojego play-offu w środę i harmonogram imprez będzie musiał wziąć pod uwagę oba spotkania. O rozwoju sytuacji będziemy was informować na bieżąco.

Jeśli po dwóch meczach stan rywalizacji będzie wynosił 1-1, obie drużyny zmierzą się po raz trzeci w Legionowie 21 kwietnia. Zwycięzca zajmie 11. miejsce w klasyfikacji końcowej rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet, a pokonany zagra baraż z drużyną 1 ligi o miejsce w Lidze Siatkówki Kobiet sezonu 2018/2019.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+

Comments are closed

Liga Siatkówki Kobiet

DrużynaPunkty
3ŁKS Commercecon Łódź47
4Grot Budowlani Łódź46
5Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz42
6BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała35
7E.Leclerc Radomka Radom25
17:30
Liga Siatkówki Kobiet
Sport Arena

1/4 LSK: Grot Budowlani Łódź vs Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

18:45
II liga

PO: KS Spójnia Stargard vs XI LOMS Pałac II Bydgoszcz

Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy
  • UdostępnijShare on FacebookShare on Google+