Grała nasza młodzież: 30.10-5.11.2017r.

Data:
Autor: Ewa Leśna
Kategoria: Aktualności, Młodzież

W minionym tygodniu na parkiet wybiegły tylko kadetki Pałacu. Nasze młode siatkarki odniosły zwycięstwo i mogą być zadowolone ze swojego występu.

Kadetki Agaty Kopczyk tym razem walczyły o punkty w niedzielę w Pałacu Młodzieży, a po drugiej stronie siatki stanął Joker Świecie. Gospodynie od początku narzuciły rywalowi swój styl gry. Później gra się wyrównała, świecianki odważniej grały na siatce i przynosiło im to punkty. Taki stan rzeczy utrzymywał się do końcówki seta, w której bydgoszczanki wrzuciły wyższy bieg i wygrały 25:22. Druga partia była również bardzo wyrównana, jednak w końcówce to nasze kadetki zachowały więcej zimnej krwi i mogły się cieszyć z kolejnej wygranej partii. W trzeciej odsłonie Pałacanki cały czas kontrolowały wydarzenia na boisku i pomimo chwil nieuwagi, jakie im się zdarzały, pewnie zwyciężyły 25:20 i cały mecz 3:0.

Podeszliśmy do tego meczu bardzo skoncentrowani, tak jak podchodzimy do wszystkich spotkań. Każdy przeciwnik jest dla nas bardzo ważny, gdyż zdajemy sobie sprawę, że inne zespoły mają podwójną motywację w meczach przeciwko nam i bardzo chcą pokonać Pałac. Ciężko trenujemy, każdy mecz jest dla nas świętem i chcemy w nim wypaść jak najlepiej.

Uważam, że w meczu z dobrym przeciwnikiem, jakim jest Joker Świecie, zagraliśmy bardzo poprawnie i jestem zadowolona z mojego zespołu - skomentowała po meczu trener Agata Kopczyk.

Kolejne spotkanie siatkarki Agaty Kopczyk rozegrają 19 listopada z Kopernikiem Gałczewo. Ten mecz miał odbyć się 12 listopada, jednak został przełożony z przyczyn organizacyjnych.

KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Joker Świecie 3:0 (25:22, 25:23, 25:20)

Pałac: Julianna Chmielewska, Natalia Ciesielska, Zuzanna Cybulska, Wiktoria Górska, Nikola Grzelka, Zuzanna Kuligowska, Karina Kurkowska, Alicja Laskowska, Oliwia Łudkowska, Marta Maruszczak, Patrycja Obierek, Angelika Rusin, Zuzanna Szalbierz, Zuzanna Szews, Zofia Wieluńska, Martyna Woźniak

Na kolejne podsumowanie występów naszych drużyn młodzieżowych zapraszamy za dwa tygodnie! W tym tygodniu wszystkie młode siatkarki Pałacu mają wolne od meczów - o przełożeniu pojedynku ligi wojewódzkiej kadetek już wspomnieliśmy, a w tę środę swój mecz miały rozgrywać także juniorki Pałacu trenowane przez Rafała Gąsiora. Jak informowaliśmy wcześniej, spotkanie z Culmenem Chełmno nie odbyło się - zespół wycofał się z rozgrywek i do konta Pałacanek w tabeli zostały dopisane punkty za walkowery.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+

Comments are closed

Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Odliczanie do następnego wydarzenia:

Liga Siatkówki Kobiet

DrużynaPunkty
10Legionovia Legionowo26
11Impel Wrocław26
12KS PAŁAC Bydgoszcz25
13POLI Budowlani Toruń24
14MKS Dąbrowa Górnicza11
Sponsorzy