Grała nasza młodzież: 29.01-4.02.2018r.

Data:
Autor: Ewa Leśna
Kategoria: Aktualności, Młodzież

W miniony weekend swoje mecze w lidze wojewódzkiej rozgrywały oba zespoły młodziczek Pałacu. Zarówno starsze jak i młodsze zawodniczki chciałyby o tych spotkaniach jak najszybciej zapomnieć.

Podopieczne Agnieszki Malinowskiej tym razem rywalizowały w trzeciej lidze, a miejscem rozgrywania sobotnich zawodów było Lniano. Na pierwszy ogień poszedł mecz z gospodyniami turnieju. Premierowy set należał do przeciwniczek, ale podrażnione porażką Pałacanki wyrównały stan meczu, zachowując więcej zimnej krwi w końcówce i o wszystkim miał decydować tie-break. Już po pierwszych piłkach ostatniego seta przeciwniczki odskoczyły naszym zawodniczkom na kilka oczek, ten dystans okazał się dla bydgoszczanek nie do odrobienia i Spartakus Lniano mógł się cieszyć ze zwycięstwa.

W drugim rozgrywanym tego dnia spotkaniu naprzeciw naszych siatkarek stanęły zawodniczki Stali Grudziądz. Ten mecz wyglądał zupełnie inaczej niż poprzedni, gdyż był od pod całkowicie pod kontrolą ekipy przeciwnej. Pierwsza partia zakończyła się wynikiem 25:18 dla Stali. W drugim secie rywalki podniosły poprzeczkę jeszcze wyżej, a gra naszego zespołu kompletnie się posypała i ostatecznie Stal Grudziądz wygrała seta 25:13, a cały mecz 2:0.

Dla bydgoszczanek ten rezultat oznaczał spadek i 3 marca zaprezentują się w czwartej lidze.

KS Pałac II Bydgoszcz - MUKS Spartakus Lniano 1:2 (17:25, 25:23, 10:15)
KS Stal Grudziądz - KS Pałac II Bydgoszcz 2:0 (25:18, 25:13)

Starsze młodziczki trenujące na co dzień pod okiem Macieja Kromrycha tym razem udały się do Włocławka, żeby tam rywalizować o punkty w pierwszej lidze. Pałacanki turniej rozpoczęły od starcia z gospodyniami. Rywalki odrzuciły nasze zawodniczki od siatki i bydgoszczanki nie były w stanie nawet przez chwilę zagrozić włocławiankom. Pierwszy set zakończył się wynikiem 21:25, a w drugim siatkarki znad Brdy zdołały zgromadzić zaledwie trzynaście oczek na koncie i pierwsze zwycięstwo odniosły gospodynie zawodów.

W drugim spotkaniu po przeciwnej stronie siatki stanęły siatkarki z Aleksandrowa Kujawskiego. Rywalki już na początku meczu były lepsze od Pałacanek w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Pierwsza partia zakończyła się wynikiem 25:14 na korzyść przeciwniczek. Wysoka wygrana tylko napędziła ekipę z Aleksandrowa Kujawskiego, której tego dnia wychodziło wszystko, a pojedyncze ataki zespołu z Bydgoszczy to było za mało, żeby zagrozić pewnie zmierzającym po zwycięstwo zawodniczkom Aleksandrii. Ostatecznie drugi i ostatni set zakończył się wygraną SKS-u 25:10, co spowodowało, że za miesiąc Pałacanki zaprezentują się już nie w pierwszej, a w drugiej lidze.

Pałac I Bydgoszcz - WTS KDBS Bank I Włocławek 0:2 (21:25, 13:25)
Pałac I Bydgoszcz - SKS Aleksandria I Aleksandrów Kujawski 0:2 (14:25, 10:25)

Na następne podsumowanie wojewódzkich zmagań naszej młodzieży zapraszamy za miesiąc!

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+

Comments are closed

Odliczanie do następnego wydarzenia:

Enea PTPS Piła vs Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

Liga Siatkówki Kobiet

Liga Siatkówki Kobiet

DrużynaPunkty
3Developres SkyRes Rzeszów27
4Grot Budowlani Łódź25
5Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz25
6BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała16
7DPD Legionovia Legionowo15

II LIGA

DrużynaPunkty
1UKŻPS COCCODRILLO Kościan36
2XI LOMS PAŁAC II Bydgoszcz35
3Enea Energetyk II Poznań34
4UKS ZSMS Poznań30
5Gedania Gdańsk30
2-3
Liga Siatkówki Kobiet
Hala Sportowo-Widowiskowa Łuczniczka

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz vs Developres SkyRes Rzeszów

3-1
II liga
Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy

XI LOMS Pałac II Bydgoszcz vs SKF Forex Politechnika Poznańska

11:00
II liga

Golden Orzeł Malbork vs XI LOMS Pałac II Bydgoszcz

Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy