Grała nasza młodzież: 26.10-3.12.2017r.

Data:
Autor: Ewa Leśna
Kategoria: Aktualności, Młodzież

W minionym tygodniu o punkty w lidze wojewódzkiej walczyły tylko kadetki Pałacu. Zawodniczki trenowane przez Agatę Kopczyk odniosły pewne zwycięstwo i mogą być zadowolone ze swojego występu.

Nasze kadetki w ostatnią niedzielę podejmowały w Pałacu Młodzieży Kopernika Gałczewo. Pierwszy set to całkowita dominacja podopiecznych Agaty Kopczyk, które były lepsze w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła i rozstrzygnęły tę partię na swoją korzyść. W drugiej odsłonie w poczynania naszych zawodniczek wkradło się trochę nerwowości i zaczęły popełniać błędy. Po kilku przestojach gra bydgoszczanek wróciła jednak na właściwe tory i mogły się cieszyć z kolejnego wygranego seta. Trzecia odsłona okazała się być tylko formalnością dla Pałacanek, które poprawiły grę przede wszystkim w zagrywce i ataku i bez problemów dograły to spotkanie odnosząc kolejne w lidze zwycięstwo za trzy punkty i nie tracąc przy tym seta.

- Cieszymy się, że wygrywamy kolejny mecz. Trenujemy dobrze i jesteśmy cały czas na etapie pracowania nad techniką indywidualną i taktyką zespołu. Popełniamy jeszcze błędy, które chcemy jak najszybciej wyeliminować, dlatego nasza gra nie wygląda jeszcze tak dobrze jak powinna, ale robimy wszystko, aby było coraz lepiej! - mówiła po meczu trener Agata Kopczyk.

Kadetki Pałacu swój kolejny mecz rozegrają 10 grudnia, a po drugiej stronie siatki stanie WTS Włocławek.

KS Pałac Bydgoszcz - UKS Kopernik Gałczewo 3:0 (25:11, 25:18, 25:14)

Kolejne podsumowanie zmagań naszej młodzieży za tydzień, kiedy na parkiecie pojawią się wszystkie nasze zespoły!

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+

Comments are closed

Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Odliczanie do następnego wydarzenia:

Liga Siatkówki Kobiet

DrużynaPunkty
10Legionovia Legionowo26
11Impel Wrocław26
12KS PAŁAC Bydgoszcz25
13POLI Budowlani Toruń24
14MKS Dąbrowa Górnicza11
Sponsorzy
  • UdostępnijShare on FacebookShare on Google+