Grała nasza młodzież: 21-27.11.2016r.

Data:
Autor: administrator

W minionym tygodniu na wojewódzkich parkietach zaprezentowały się kibicom tylko drużyny juniorek Pałacu. Obie nie miały żadnych problemów z pokonaniem rywalek i zgarnęły pewne trzy punkty do ligowej tabeli.

Oba mecze odbyły się w środę, 23 listopada.

Na pojedynek z Tucholanką wybrał się do Tucholi zespół prowadzony przez Rafała Gąsiora. Od pierwszej piłki spotkania bydgoszczanki kontrolowały przebieg wydarzeń na boisku. Dobrze prezentowały się w zagrywce, a na siatce ich przewaga nad gospodyniami była ogromna. Szczególnie było to widoczne w drugiej partii, kiedy na początku seta w pole serwisowe udała się Małgorzata Andersohn i opuściła je dopiero przy stanie… 17:1. Tucholanki nie miały nic do powiedzenia, tym bardziej że Andersohn rozgrywała piłki w bardzo urozmaicony sposób, często uruchamiając swoje środkowe przesuniętymi krótkimi. W niecałą godzinę Pałacanki zainkasowały trzy punkty do ligowej tabeli. Podopieczne Rafała Gąsiora z kompletem oczek prowadzą w stawce i są na dobrej drodze do kolejnego mistrzostwa województwa kujawsko-pomorskiego.

MLKS-TPS Tucholanka Europrojekt Tuchola – KS Pałac I Bydgoszcz 0:3 (12:25, 5:25, 13:25)

Pałac: Andersohn, Chmarzyńska, Jakubowska, Sidor, Popiel, Bartkowska, Jaskólska (libero)

Również niezagrożone zwycięstwo odnotowały w środę w Solcu Kujawskim zawodniczki prowadzone przez Agatę Kopczyk. W spotkaniu trwającym 45 minut siatkarki Pałacu były lepsze od przeciwniczek w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Rywalki wyprowadziły zaledwie kilka udanych akcji, a bydgoszczanki pewnie szły po swoje. Co ciekawe, w drugiej partii miała miejsce niemal identyczna sytuacja jak w zakończonym chwilę wcześniej meczu starszej drużyny. Ksenia Berezowska jakby zmówiła się z Małgosią Andersohn, bo kiedy poszła na zagrywkę na początku seta, zanotowała imponującą serię punktową, która skończyła się przy wyniku 16:0 – o jedno oczko była więc jednak lepsza Małgosia. Gospodynie nie były w stanie nawiązać walki, a trenerka Agata Kopczyk dała szansę także swoim zmienniczkom, które zaprezentowały równie wysoką dyspozycję jak ich koleżanki z wyjściowej szóstki. Pałac II odniósł bardzo zdecydowane zwycięstwo 3:0 i dodał do swojego konta w ligowej tabeli trzy punkty.

MUKS TIE BREAK Solec Kujawski – KS Pałac II Bydgoszcz 0:3 (10:25, 5:25, 8:25)

Pałac: Berezowska, Jagła, Jędrzejewska, Balcerak, Siuta, Januszkiewicz, Wojciechowska (libero) oraz Bagniak, Polega, Kamuda, Becker, Kurkowska

Następna kolejka ligowa wśród juniorek zostanie rozegrana 7 grudnia. Wcześniej, bo już w tym tygodniu, na parkiet wyjdą młodsze reprezentantki Pałacu. Sobota będzie dniem meczowym dla młodziczek, a w niedzielę spotkanie ligi wojewódzkiej we Włocławku rozegrają nasze kadetki.

Trzymajcie kciuki za dobre wyniki!

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zobacz, jak trenuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pierwszy trening Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w sezonie 2019/2020

Dzisiaj mamy dla Was obiecaną relację wideo z rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. Chcecie więcej takich materiałów? Dajcie znać w komentarzu :)#idenapalac #bankpocztowypalacbydgoszcz

Opublikowany przez KS Pałac Bydgoszcz Wtorek, 6 sierpnia 2019
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy