Grała nasza młodzież: 18-24.12.2017r.

Data:
Autor: administrator

W minionym tygodniu na parkiecie zaprezentowały się tylko nasze juniorki, które miały do rozegrania dwa mecze. W obu nie miały żadnych problemów z pokonaniem rywalek i zgarnęły sześć punktów do ligowej tabeli.

Pierwszy mecz w tym mini-maratonie siatkarki Rafała Gąsiora rozegrały we wtorek 19 grudnia w Pałacu Młodzieży, a po drugiej stronie siatki stanęła ekipa Jokera Świecie. Pierwsza i druga partia to był pokaz świetnej gry naszych juniorek. Były lepsze od świecianek w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła i pierwszy set zakończył się wynikiem 25:10, a drugi 25:15. Trzecia partia potoczyła się już zupełnie inaczej. W szeregi naszego zespołu wkradło się rozluźnienie i świecianki zaczęły to wykorzystywać. Ta odsłona była bardzo wyrównana, jednak ostatecznie w końcówce więcej zimnej krwi zachowały siatkarki Pałacu i to one cieszyły się ze zwycięstwa 3:0.

KS Pałac Bydgoszcz – MUKS Joker Świecie 3:0 (25:10, 25:15, 25:22)

Następnego dnia nasze juniorki zmierzyły się na wyjeździe z drużyną z Solca Kujawskiego. Od pierwszych piłek Pałacanki przejęły inicjatywę na boisku, przede wszystkim dzięki agresywnej zagrywce szybko udawało im się zdobyć przewagę. Ten element był decydujący tego dnia, przyjęcie rywalek pozostawiało wiele do życzenia i nie pozwoliło na wyprowadzanie skutecznych akcji. Na siatce bydgoszczanki uzyskały ogromną przewagę, którą wykorzystywały w każdej wymianie. Wszystkie trzy sety meczu miały niemal identyczny przebieg – w pewnym momencie następowała seria punktów zdobytych bezpośrednio zagrywką i tej straty gospodyniom już nie udawało się odrobić. Pałac wygrał pewnie 3:0 i umocnił się na pozycji lidera ligi wojewódzkiej juniorek.

Tym samym podopieczne Rafała Gąsiora zakończyły udział w rozgrywkach wojewódzkich sezonu 2017/2018. Na 10 stycznia został jeszcze zaplanowany mecz domowy z Culmenem Chełmno, ale ta drużyna wycofała się z rozgrywek i Pałacankom zostaną automatycznie dopisane trzy punkty za walkower. Dzięki spotkaniom rozegranym awansem z następnych kolejek i zwycięstwach w nich bydgoszczanki już są pewne, że zakończą sezon 2017/2018 ze złotymi medalami w lidze wojewódzkiej. Z oficjalnym ogłoszeniem tej wiadomości poczekamy jednak oczywiście na dopisanie wszystkich punktów na stronie KPZPS.

MUKS Stovit Tie-Break Solec Kujawski – KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (11:25, 14:25, 18:25)

Juniorki były ostatnią drużyną, która wyszła na parkiet w 2017 roku. Na kolejne podsumowanie zmagań naszych młodzieży zapraszamy w nowym roku!

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zobacz, jak trenuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pierwszy trening Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w sezonie 2019/2020

Dzisiaj mamy dla Was obiecaną relację wideo z rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. Chcecie więcej takich materiałów? Dajcie znać w komentarzu :)#idenapalac #bankpocztowypalacbydgoszcz

Opublikowany przez KS Pałac Bydgoszcz Wtorek, 6 sierpnia 2019
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy