Finały Mistrzostw Polski Kadetek, Słupsk, 24-28 maja 2017 (terminarz)

Data:
Autor: administrator

Oto terminarz turnieju rozgrywanego w Słupsku w dniach 24-28 maja 2017 roku. Wyniki będą na bieżąco aktualizowane.

Zachęcamy także do odwiedzin na naszym profilu na Facebooku – tam informacje dotyczące finałów Mistrzostw Polski Kadetek znajdziecie jeszcze szybciej!

 

środa, 24 maja:

10:00grupa AKS Pałac Bydgoszcz – UMKS MOS Wola Warszawa3:0 (25:18, 25:16, 25:19)
12:00grupa AMUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki – KS Energetyk Poznań3:0 (28:26, 25:22, 25:21)
16:00grupa BAPS Rumia – MKS San-Pajda Jarosław3:1 (25:21, 21:25, 25:17, 25:20)
18:00grupa BMuszyna Proxima Kraków – LTS Legionovia Legionowo0:3 (11:25, 11:25, 11:25)

czwartek, 25 maja:

10:00grupa AUMKS MOS Wola Warszawa – KS Energetyk Poznań0:3 (18:25, 16:25, 21:25)
12:00grupa AKS Pałac Bydgoszcz – MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki3:1 (21:25, 25:18, 25:23, 25:21)
16:00grupa BMKS San-Pajda Jarosław – LTS Legionovia Legionowo1:3 (21:25, 25:21, 12:25, 19:25)
18:00grupa BAPS Rumia – Muszyna Proxima Kraków0:3 (22:25, 17:25, 16:25)

piątek, 26 maja:

10:00grupa AMUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki – UMKS MOS Wola Warszawa3:0 (25:15, 25:13, 25:15) 
12:00grupa AKS Energetyk Poznań – KS Pałac Bydgoszcz1:3 (11:25, 25:10, 18:25, 14:25)
16:00grupa BMuszyna Proxima Kraków – MKS San-Pajda Jarosław3:0 (25:18, 25:20, 28:26)
18:00grupa BLTS Legionovia Legionowo – APS Rumia3:0 (25:23, 25:14, 25:17)

sobota, 27 maja:

10:00o VII miejsceUMKS MOS Wola Warszawa – MKS San-Pajda Jarosław1:3 (21:25, 25:23, 11:25, 22:25)
12:00o V miejsceKS Energetyk Poznań – APS Rumia3:2 (26:28, 25:22, 20:25, 25:20, 15:13)
16:00I półfinałKS Pałac Bydgoszcz – Muszyna Proxima Kraków3:0 (25:8, 25:16, 25:14)
18:00II półfinałMUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki – LTS Legionovia Legionowo0:3 (24:26, 21:25, 20:25)

niedziela, 28 maja:

10:00mecz o III miejsceMuszyna Proxima Kraków – MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki3:2 (23:25, 12:25, 25:23, 25:17, 15:9) 
12:00finałKS Pałac Bydgoszcz – LTS Legionovia Legionowo3:2 (19:25, 27:25, 18:25, 25:15, 15:13)

 

Klasyfikacja końcowa:

1. LTS Legionovia Legionowo

2. KS Pałac Bydgoszcz

3. Muszyna Proxima Kraków

4. MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki

5. KS Energetyk Poznań

6. APS Rumia

7. MKS San-Pajda Jarosław

8. UMKS MOS Wola Warszawa

 

Nagrody indywidualne:

Najlepsza atakująca: Monika Jagła (KS Pałac Bydgoszcz)
Najlepsza blokująca: Aleksandra Gryka (LTS Legionovia Legionowo)
Najlepsza zagrywająca: Anna Nowak (Muszyna Proxima Kraków)
Najlepsza libero: Maryla Karczmarczyk (LTS Legionovia Legionowo)
Najlepsza rozgrywająca: Małgorzata Andersohn (KS Pałac Bydgoszcz)
MVP: Zuzanna Górecka (LTS Legionovia Legionowo)

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zobacz, jak trenuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pierwszy trening Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w sezonie 2019/2020

Dzisiaj mamy dla Was obiecaną relację wideo z rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. Chcecie więcej takich materiałów? Dajcie znać w komentarzu :)#idenapalac #bankpocztowypalacbydgoszcz

Opublikowany przez KS Pałac Bydgoszcz Wtorek, 6 sierpnia 2019
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy