Finały Mistrzostw Polski Kadetek, Rumia, 2-6 maja 2018 (terminarz, wyniki)

Data:
Autor: Ewa Leśna
Kategoria: Aktualności, Młodzież

Oto terminarz turnieju rozgrywanego w Rumi w dniach 2-6 maja 2018 roku. Wyniki będą na bieżąco aktualizowane.

Zachęcamy także do odwiedzin na naszym profilu na Facebooku - tam informacje dotyczące finałów Mistrzostw Polski Kadetek znajdziecie jeszcze szybciej!

środa, 2 maja:
10:00 grupa A KS Energetyk Poznań - LTS Legionovia Legionowo 0:3 (22:25, 17:25, 18:25) 
 ok. 12:30 grupa A MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław 3:0 (25:21, 25:11, 25:15)
 ok. 14:30 Oficjalne otwarcie turnieju
 16:00 grupa B APS Rumia - UMKS MOS Wola Warszawa 2:3 (25:19, 24:26, 22:25, 25:17, 8:15)
 ok. 18:30 grupa B MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki - KS Pałac Bydgoszcz 3:2 (25:17, 25:21, 23:25, 22:25, 15:12)
czwartek, 3 maja:
 10:00 grupa A LTS Legionovia Legionowo - Impel Wrocław 3:1 (25:17, 24:26, 25:14, 25:20)
 ok. 12:00 grupa A KS Energetyk Poznań - MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (25:21, 25:16, 29:31, 14:25, 15:9)
 ok. 14:00 grupa B UMKS MOS Wola Warszawa - KS Pałac Bydgoszcz 1:3 (25:18, 16:25, 23:25, 18:25)
 ok. 16:00 grupa B APS Rumia - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 2:3 (25:23, 22:25, 21:25, 27:25, 15:17)
piątek, 4 maja:
10:00 grupa A MKS Dąbrowa Górnicza - LTS Legionovia Legionowo 0:3 (18:25, 12:25, 20:25) 
 ok. 12:30 grupa A Impel Wrocław - KS Energetyk Poznań 3:2 (18:25, 25:15, 18:25, 25:11, 15:13)
 ok. 16:00 grupa B MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki - UMKS MOS Wola Warszawa 3:0 (25:18, 25:11, 25:17)
 ok. 18:30 grupa B KS Pałac Bydgoszcz - APS Rumia 3:2 (25:23, 25:15, 25:27, 20:25, 16:14)
sobota, 5 maja:
 10:00 o VII miejsce Impel Wrocław - APS Rumia 1:3 (12:25, 25:21, 21:25, 24:26) 
 ok. 12:30 o V miejsce KS Energetyk Poznań - UMKS MOS Wola Warszawa 3:1 (21:25, 25:17, 26:24, 25:16 ) 
 16:00 I półfinał LTS Legionovia Legionowo - KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:18, 25:16, 25:16)
 ok. 18:30 II półfinał MKS Dąbrowa Górnicza - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 1:3 (25:22, 23:25, 21:25, 12:25)

niedziela, 6 maja:

 10:00 mecz o III miejsce KS Pałac Bydgoszcz  - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:16, 25:12, 25:12)
 ok. 12:30 finał MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki - LTS Legionovia Legionowo 2:3 (25:27, 28:26, 25:20, 17:25, 12:15)
  Klasyfikacja końcowa:
  1. 1. LTS Legionovia Legionowo
  2. 2. MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki
  3. 3. KS Pałac Bydgoszcz
  4. 4. MKS Dąbrowa Górnicza
  5. 5. KS Energetyk Poznań
  6. 6. UMKS MOS Wola Warszawa
  7. 7. APS Rumia
  8. 8. Impel Wrocław

Wyróżnienia indywidualne:
Najlepsza libero: Ada Filipowicz - (MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki )
Najlepsza blokująca: Katarzyna Hyży (Impel Wrocław)
Najlepsza atakująca: Julita Piasecka (MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki)
Najlepsza przyjmująca: Paulina Damaske (APS Rumia)
Najlepsza rozgrywająca: Natalia Ślażyńska (MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki)
Najlepsza zagrywająca: Zuzanna Kuligowska (KS Pałac Bydgoszcz)
MVP Turnieju: Julia Orzoł (LTS Legionovia Legionowo)
 
UdostępnijShare on FacebookShare on Google+

Comments are closed

Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Odliczanie do następnego wydarzenia:

Liga Siatkówki Kobiet

DrużynaPunkty
10Legionovia Legionowo26
11Impel Wrocław26
12KS PAŁAC Bydgoszcz25
13POLI Budowlani Toruń24
14MKS Dąbrowa Górnicza11
Sponsorzy