Finały Mistrzostw Polski Kadetek, Olecko, 1-5 maja 2019 (terminarz, wyniki)

Data:
Autor: administrator

Oto terminarz turnieju rozgrywanego w Olecku w dniach 1-5 maja 2019 roku. Wyniki będą na bieżąco aktualizowane.

Zachęcamy także do odwiedzin na naszym profilu na Facebooku – tam informacje dotyczące finałów Mistrzostw Polski Kadetek znajdziecie jeszcze szybciej!

środa, 1 maja:

10:00grupa AMUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki – Elite Volley Kraków2:3 (25:16, 25:21, 21:25, 17:25, 6:15)
12:00grupa AKS Metro Warszawa – KS Atena Warszawa1:3 (16:25, 19:25, 25:15, 23:25)
16:00grupa BLTS Legionovia Legionowo – Enea Energetyk Poznań3:1 (17:25, 25:23, 25:23, 25:16)
18:00grupa BMKS Dąbrowa Górnicza – KS Pałac Bydgoszcz0:3 (15:25, 23:25, 9:25)

czwartek, 2 maja:

10:00grupa AElite Volley Kraków – KS Atena Warszawa2:3 (20:25, 16:25, 25:17, 25:19, 10:15)
12:00grupa AMUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki – KS Metro Warszawa3:1 (22:25, 25:15, 25:16, 25:20)
16:00grupa BEnea Energetyk Poznań – KS Pałac Bydgoszcz3:2 (12:25, 25:23, 21:25, 25:22, 15:8)
18:00grupa BLTS Legionovia Legionowo – MKS Dąbrowa Górnicza3:0 (25:17, 25:15, 25:19)

piątek, 3 maja:

10:00grupa AKS Metro Warszawa – Elite Volley Kraków0:3 (19:25, 19:25, 15:25)
12:00grupa AKS Atena Warszawa – MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki3:0 (25:22, 25:16, 25:22)
16:00grupa BMKS Dąbrowa Górnicza – Enea Energetyk Poznań
18:00grupa BKS Pałac Bydgoszcz – LTS Legionovia Legionowo3:1 (25:22, 25:17, 14:25, 25:22)

sobota, 4 maja:

10:00o VII miejsceKS Metro Warszawa – MKS Dąbrowa Górnicza1:3 (25:21, 20:25, 25:27, 25:27)
12:00o V miejsceMUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki – Enea Energetyk Poznań 3:1 (22:25, 25:19, 25:22, 25:18)
16:00I półfinałKS Atena Warszawa – LTS Legionovia Legionowo3:1 (28:26, 25:18, 18:25, 25:17)
18:00II półfinałElite Volley Kraków – KS Pałac Bydgoszcz0:3 (16:25, 17:25,21:25)

niedziela, 5 maja:

10:00mecz o III miejsceLTS Legionovia Legionowo – Elite Volley Kraków3:0 (25:14, 25:9, 25:15)
12:30finałKS Pałac Bydgoszcz – KS Atena Warszawa3:0 (25:15, 25:22, 25:21) 

 

Klasyfikacja końcowa:

1. KS Pałac Bydgoszcz
2. KS Atena Warszawa
3. LTS Legionovia Legionowo
4. Elite Volley Kraków
5. MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki
6. Enea Energetyk Poznań
7. MKS Dąbrowa Górnicza
8. KS Metro Warszawa

 

Nagrody indywidualne:

MVP turnieju:Paulina Reiter (KS Pałac Bydgoszcz)
Najlepsza rozgrywająca:Wiktoria Kowalczyk (KS Atena Warszawa)
Najlepsza atakująca:Aleksandra Jedut (KS Atena Warszawa)
Najlepsza blokująca:Sonia Stefanik (KS Atena Warszawa)
Najlepsza przyjmująca:Zuzanna Kuligowska (KS Pałac Bydgoszcz)
Najlepsza libero:Izabela Dąbrowska (LTS Legionovia Legionowo)

 

 

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zobacz, jak trenuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pierwszy trening Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w sezonie 2019/2020

Dzisiaj mamy dla Was obiecaną relację wideo z rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. Chcecie więcej takich materiałów? Dajcie znać w komentarzu :)#idenapalac #bankpocztowypalacbydgoszcz

Opublikowany przez KS Pałac Bydgoszcz Wtorek, 6 sierpnia 2019
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy