Finały Mistrzostw Polski Juniorek, Malbork, 19-23 kwietnia 2017 (terminarz + wyniki)

n_juniorki
Data:
Autor: Redakcja
Kategoria: Aktualności, Młodzież

Oto terminarz turnieju rozgrywanego w Malborku w dniach 19-23 kwietnia 2017 roku. Wyniki będą na bieżąco aktualizowane.

Transmisje na żywo z meczów można oglądać na stronie www.wideo-sport.pl, informacje o zawodach znajdziecie także na www.vispolska.pl.

Zachęcamy także do odwiedzin na naszym profilu na Facebooku – tam informacje dotyczące finałów Mistrzostw Polski Juniorek znajdziecie jeszcze szybciej!

środa, 19 kwietnia:

10:00 grupa B LTS Legionovia Legionowo – MKS Dąbrowa Górnicza SA 3:0 (25:14, 25:19, 25:18) 
12:00 grupa B MKS San-Pajda Jarosław – KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (13:25, 18:25, 19:25)
16:00 grupa A UKS SMS Szóstka Mielec – Atom Trefl Malbork 0:3 (22:25, 19:25, 19:25)
18:00 grupa A IMPEL Wrocław – BKS Stal Bielsko-Biała 3:0 (25:19, 25:23, 27:25)

czwartek, 20 kwietnia:

10:00 grupa B MKS Dąbrowa Górnicza SA – KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (22:25, 18:25, 30:32)
12:00 grupa B LTS Legionovia Legionowo – MKS San-Pajda Jarosław 3:0 (25:19, 25:9, 25:21)
16:00 grupa A Atom Trefl Malbork – BKS Stal Bielsko-Biała 3:0 (25:9, 25:18, 25:16)
18:00 grupa A UKS SMS Szóstka Mielec – IMPEL Wrocław 3:2 (22:25, 25:12, 25:20, 16:25, 15:12)

piątek, 21 kwietnia:

10:00 grupa B MKS San-Pajda Jarosław – MKS Dąbrowa Górnicza SA 0:3 (23:25, 17:25, 20:25)
12:00 grupa B KS Pałac Bydgoszcz – LTS Legionovia Legionowo 3:2 (14:25, 25:20, 25:23, 19:25, 15:10)
16:00 grupa A IMPEL Wrocław – Atom Trefl Malbork 0:3 (36:38, 21:25, 23:25)
18:00 grupa A BKS Stal Bielsko-Biała – UKS SMS Szóstka Mielec 1:3 (18:25, 25:14, 21:25, 24:26)

sobota, 22 kwietnia:

10:00 o VII miejsce BKS Stal Bielsko-Biała – MKS San-Pajda Jarosław 0:3 (21:25, 19:25, 18:25)
12:00 o V miejsce IMPEL Wrocław – MKS Dąbrowa Górnicza SA 3:0 (28:26, 25:19, 25:20)
16:00 półfinał Atom Trefl Malbork – LTS Legionovia Legionowo 1:3 (19:25, 23:25, 25:14, 19:25)
18:00 półfinał UKS SMS Szóstka Mielec – KS Pałac Bydgoszcz 1:3 (21:25, 16:25, 25:20, 12:25)

niedziela, 23 kwietnia:

10:00 mecz o III miejsce Atom Trefl Malbork – UKS SMS Szóstka Mielec 3:0 (25:17, 25:15, 25:15)
12:00 finał LTS Legionovia Legionowo – KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:15, 25:21, 25:14)
UdostępnijShare on FacebookShare on Google+

Comments are closed

Wyszukiwarka aktualności:

ORLEN Liga

DrużynaPkt
10Atom Trefl Sopot26
11Enea PTPS Piła26
12KS PAŁAC Bydgoszcz26
13KSZO Ostrowiec23
14Legionovia Legionowo20

Młoda Liga Kobiet - grupa A

DrużynaPkt
2Legionovia Legionowo ML23
3Budowlani Łódź ML17
4KS PAŁAC Bydgoszcz ML16
5Enea PTPS Piła ML8
6Atom Trefl Malbork ML3
Odliczanie do następnego wydarzenia:

ORLEN Liga – wyniki na żywo
ORLEN Liga – wyniki na żywo
Sponsorzy