Finały Mistrzostw Polski Juniorek, Kętrzyn, 10-14 kwietnia 2019 (terminarz, wyniki)

Data:
Autor: Redakcja
Kategoria: Aktualności, Młodzież

Oto terminarz turnieju rozgrywanego w Kętrzynie w dniach 10-14 kwietnia 2019 roku. Wyniki będą na bieżąco aktualizowane.

Zachęcamy także do odwiedzin na naszym profilu na Facebooku – tam informacje dotyczące finałów Mistrzostw Polski Juniorek znajdziecie jeszcze szybciej!

środa, 10 kwietnia:

10:00 grupa A KS Pałac Bydgoszcz – MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (26:24, 20:25, 28:26, 23:25, 9:15)
12:00 grupa A MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki – Budowlani Łódź 3:1 (26:24, 25:19, 24:26, 25:19)
16:00 grupa B SPS Volley Piła – MKS San-Pajda Jarosław 3:0 (25:23, 25:13, 25:16)
18:00 grupa B LTS Legionovia Legionowo – Enea Energetyk Poznań 3:1 (18:25, 25:13, 25:19, 25:17)

czwartek, 11 kwietnia:

10:00 grupa A MKS Dąbrowa Górnicza – Budowlani Łódź 3:2 (21:25, 25:23, 25:16, 24:26, 21:19)
12:00 grupa A KS Pałac Bydgoszcz – MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 3:0 (25:14, 25:16, 25:21)
16:00 grupa B MKS San-Pajda Jarosław – Enea Energetyk Poznań 1:3 (25:23, 22:25, 11:25, 20:25)
18:00 grupa B SPS Volley Piła – LTS Legionovia Legionowo 3:2 (24:26, 25:16, 23:25, 25:22, 15:10)

piątek, 12 kwietnia:

10:00 grupa A MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki – MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (18:25, 25:22, 27:25, 21:25, 15:12)
12:00 grupa A Budowlani Łódź – KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (25:27, 25:27, 18:25)
16:00 grupa B LTS Legionovia Legionowo – MKS San-Pajda Jarosław 3:0 (25:13, 25:14, 25:18)
18:00 grupa B Enea Energetyk Poznań – SPS Volley Piła 1:3 (25:23, 14:25, 21:25, 16:25)

sobota, 13 kwietnia:

10:00 o VII miejsce Budowlani Łódź – MKS San-Pajda Jarosław 3:2 (25:21, 25:21, 20:25, 22:25, 15:13)
12:00 o V miejsce MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki – Enea Energetyk Poznań 0:3 (19:25, 17:25, 17:25)
16:00 I półfinał KS Pałac Bydgoszcz – LTS Legionovia Legionowo 0:3 (22:25, 16:25, 23:25)
18:00 II półfinał MKS Dąbrowa Górnicza – SPS Volley Piła 1:3 (25:20, 21:25, 18:25, 16:25 )

niedziela, 14 kwietnia:

10:00 mecz o III miejsce  KS Pałac Bydgoszcz – MKS Dąbrowa Górnicza  3:0 (25:18, 25:23, 26:24)
12:30 finał  LTS Legionovia Legionowo – SPS Volley Piła  3:1 (25:22, 18:25, 25:17, 25:16)

 

Klasyfikacja końcowa:

1. LTS Legionovia Legionowo
2. SPS Volley Piła
3. KS Pałac Bydgoszcz
4.  MKS Dąbrowa Górnicza
5.  Enea Energetyk Poznań
6. MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki
7. Budowlani Łódź
8. MKS San-Pajda Jarosław

 

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy