Finał Mistrzostw Polski Kadetek (wyniki)

Data:
Autor: Redakcja
Kategoria: Aktualności, Młodzież

Od 22 maja podopieczne Agaty Kopczyk walczą w Kętrzynie o medal mistrzostw Polski. Poniżej prezentujemy terminarz i wyniki. Strona będzie aktualizowana na bieżąco.

 

 

Środa, 22 maja:

10:00 UKS Orzeł Malbork - STS Sandecja Nowy Sącz 3:0 (25:15, 25:10, 25:20)
15:00 MKS San Pajda I Jarosław - KS Pałac Bydgoszcz 1:3 (15:25, 12:25, 25:23, 22:25)
KS Pałac: Matuszewska, Nowacka, Fojucik, Chmielewska, Nowakowska, Jakielaszek, Kempa (libero) oraz Ratajczak
MVP: Oliwia Jakielaszek

 

Czwartek, 23 maja:

12:30 STS Sandecja Nowy Sącz - KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (14:25, 20:25, 20:25)
KS Pałac: Matuszewska, Nowacka, Fojucik, Chmielewska, Nowakowska, Jakielaszek, Kempa (libero) oraz Jaszkowska, Karpińska
MVP: Pola Nowakowska
15:00 MKS San Pajda I Jarosław - UKS Orzeł Malbork 3:0 (25:21, 25:22, 25:21)

 

Piątek, 24 maja:

12:30 MKS San Pajda I Jarosław - STS Sandecja Nowy Sącz 3:2 (23:25, 25:16, 22:25, 25:15, 15:12)
15:00 KS Pałac Bydgoszcz - UKS Orzeł Malbork 0:3 (17:25, 17:25, 17:25)
KS Pałac: Matuszewska, Jaszkowska, Jakielaszek, Chmielewska, Nowacka, Fojucik, Kempa (libero) oraz Ratajczak, Sidor, Nowakowska, Różyńska, Muntowska

GRUPA A

M. Drużyna Pkt. Sety
1. UKS Orzeł Malbork 5 6-3 awans
2. KS Pałac Bydgoszcz 5 6-4 awans
3. MKS San Pajda I Jarosław 5 7-5
4. STS Sandecja Nowy Sącz 3 2-9

GRUPA B

M. Drużyna Pkt. Sety
1. Energa Gedania Gdańsk 6 9-4 awans
2. Impel Gwardia Wrocław 5 8-7 awans
3. UMKS MOS Wola Warszawa 4 5-7
4. MKS Dąbrowa Górnicza 3 5-9

Sobota, 25 maja:

O miejsca 1-4:

15:00 UKS Orzeł Malbork - Impel Gwardia Wrocław 3:2 (25:23, 23:25, 27:25, 22:25, 15:10)
18:00 Energa Gedania Gdańsk - KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (26:24, 25:12, 14:25, 25:22)
KS Pałac: Matuszewska, Nowakowska, Jakielaszek, Chmielewska, Nowacka, Fojucik, Kempa (libero) oraz Ratajczak, Muntowska, Różyńska.

O miejsca 5-8

10:00 San Pajda I Jarosław - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:21, 25:19, 25:21)
12:30
MOS Wola Warszawa - Sandecja Nowy Sącz 3:2 (23:25, 16:25, 25:11, 26:24, 16:14)

Niedziela, 26 maja:

O miejsce 5

09:00 San Pajda I Jarosław - MOS Wola Warszawa 1:3 (14:25, 16:25, 25:19, 23:25)

O miejsce 7

15:00 Sandecja Nowy Sącz - MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (16:25, 21:25, 25:18, 25:21, 12:15)

O miejsce 3

10:30 Impel Gwardia Wrocław - KS Pałac Bydgoszcz

0:3 (12:25, 21:25, 19:25)

KS Pałac: Matuszewska, Nowakowska, Jakielaszek, Chmielewska, Nowacka, Muntowska, Kempa (libero) oraz Jaszkowska, Karpińska
MVP: Iga Chmielewska

FINAŁ

12:30 UKS Orzeł Malbork - Energa Gedania Gdańsk 2:3 (22:25, 25:19, 25:23, 21:25, 8:15)

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+

Comments are closed

Odliczanie do najbliższego wydarzenia:

Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy