Cel jest jeden – awans

Data:
Autor: Ewa Leśna
Kategoria: Aktualności, Młodzież

Od 9 do 11 marca podopieczne Rafała Gąsiora będą rywalizowały w półfinale Mistrzostw Polski Juniorek. Zawody odbędą się we Wrocławiu, a dwie najlepsze ekipy awansują do turnieju finałowego.

Jak co roku nasze juniorki musiały najpierw rywalizować w lidze wojewódzkiej. Tam nie miały sobie równych i  jako złote medalistki w kujawsko-pomorskiem awansowały do rozgrywek centralnych z pierwszej lokaty. W lutym Pałacanki brały udział w turnieju ćwierćfinałowym MP, który odbywał się w Gdańsku. Bydgoszczanki zajęły tam drugą, zapewniającą awans lokatę, ulegając w ostatnim dniu zawodów zespołowi z Jarosławia.

We Wrocławiu do walki o dwa miejsce premiowane awansem do turnieju finałowego staną cztery ekipy. Oprócz Pałacu będą to Impel Wrocław, Trefl Proxima Kraków i SMS Police. Wszystkie mecze będą odbywały się w hali Gwardii Wrocław przy ulicy Krupniczej 15.

Turniej finałowy Mistrzostw Polski Juniorek odbędzie się w dniach 11-15 kwietnia, a miasto rozgrywania zawodów zostanie ogłoszone w najbliższych dniach. Wierzymy, że siatkarki Pałacu uzyskają awans do finałów i będą mogły bronić zdobytego przed rokiem srebrnego medalu mistrzostw Polski!

Mocno trzymajcie kciuki za nasze juniorki! Poniższy terminarz będzie aktualizowany na bieżąco, wyniki dostępne będą także na naszym profilu na Facebooku.

piątek, 9 marca:

10:00 Impel Wrocław - Trefl Proxima Kraków
ok. 12:00 KS Pałac Bydgoszcz - SMS Police

sobota, 10 marca:

10:00 Trefl Proxima Kraków - SMS Police
ok. 12:00 Impel Wrocław - KS Pałac Bydgoszcz

niedziela, 11 marca:

14:30 KS Pałac Bydgoszcz - Trefl Proxima Kraków
ok. 16:30 SMS Police - Impel Wrocław
UdostępnijShare on FacebookShare on Google+

Comments are closed

Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Odliczanie do następnego wydarzenia:

Liga Siatkówki Kobiet

DrużynaPunkty
10Legionovia Legionowo26
11Impel Wrocław26
12KS PAŁAC Bydgoszcz25
13POLI Budowlani Toruń24
14MKS Dąbrowa Górnicza11
Sponsorzy