Bydgoszczanki podziękowały SP 4

Data:
Autor:
Notice: Use of undefined constant display_name - assumed 'display_name' in /home/klient.dhosting.pl/kspalac/kspalac.bydgoszcz.pl/public_html/wp-content/themes/ks-palac/single.php on line 31
Małgorzata Armknecht

Przez cały sezon 2013/2014 uczennice z bydgoskiej Szkoły Podstawowej nr 4 wspierały nasz zespół w rozgrywkach ORLEN Ligi z trybun hali Łuczniczka. W ramach podziękowania za doping zostały zaproszone przez Klub Sportowy „Pałac” na wspólny trening z siatkarkami.


Od pierwszego spotkania rozgrywek ORLEN Ligi grupa kilkudziesięciu dzieci z klas o profilu siatkarskim przychodziła na widownię i entuzjastycznie zagrzewała siatkarki Pałacu do walki. Była nie tylko dobrze słyszalna, ale także widoczna, gdyż odznaczała się własnoręcznie wykonanymi transparentami z przeróżnymi hasłami. Z nimi również dziewczynki przyszły w czwartkowe popołudnie do hali Łuczniczka. Uczennice przyniosły ze sobą także tort dla naszych zawodniczek. W zamian każda z nich została obdarowana koszulką „I LOVE PAŁAC”.

Po wspólnej rozgrzewce zawodniczki naszego klubu i młode adeptki siatkówki z SP 4 zostały podzielone na zespoły, które rywalizowały ze sobą w krótkich meczach. Grom towarzyszyło sporo zabawy i dobrego humoru, bo to, a nie wynik końcowy, było tego dnia najważniejsze. Kilka zdjęć z odbytego treningu mogą Państwo obejrzeć w naszej galerii.


Dziękujemy uczennicom za wsparcie w minionym sezonie. Składamy wyrazy podziękowania również wszystkim pozostałym kibicom, którzy przychodzili do hali Łuczniczka przez ostatnie osiem miesięcy! Liczymy na Waszą obecność także w kolejnych rozgrywkach ekstraklasy, które zagoszczą w Bydgoszczy po raz dwudziesty trzeci z rzędu.
Gosia

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy