Bank Pocztowy ponownie z Pałacem!

Data:
Autor: Redakcja

Bank Pocztowy i Klub Sportowy Pałac Bydgoszcz chcą ponownie wspólnie osiągać sukcesy! 13 czerwca 2018 r. dwie bardzo dobrze rozpoznawalne marki z Bydgoszczy - Bank Pocztowy S.A. i Klub Sportowy Pałac Bydgoszcz S.A. podpisały list intencyjny dotyczący współpracy o charakterze sponsoringowym w sezonie 2018/2019 oraz 2019/2020.

Podpisany 13 czerwca 2018 r. list intencyjny zakłada nawiązanie między Bankiem Pocztowym i KS Bydgoszcz współpracy o charakterze sponsoringowym, obejmującej mecze ligowe, pucharowe i towarzyskie klubu w sezonie 2018/2019 oraz 2019/2020. Współpraca dwóch bydgoskich, cenionych firm jest szansą na rozwój klubu z wieloletnią tradycją oraz wkładem Banku Pocztowego z siedzibą w Bydgoszczy w promocję Miasta Bydgoszcz poprzez inwestycję w profesjonalny sport.

- Bank Pocztowy jest jedynym ogólnopolskim bankiem z siedzibą w Bydgoszczy i jednym z największych pracodawców regionu, zatrudniającym w Bydgoszczy blisko 550 Pracowników. Przez lata bardzo dobrze współpracowaliśmy z Miastem, m.in. prowadząc rachunki miasta oraz angażując istotne środki finansowe w realizowane w mieście przedsięwzięcia kulturalne i sportowe. Od lat z uwagi na siedzibę Banku jesteśmy jednym z największych podatników w Bydgoszczy. Dzisiejszy list intencyjny to nie tylko wyraz woli współpracy na sportowym boisku, ale także promocja lokalnego patriotyzmu i zachęta do wybierania i wspierania bydgoskich marek, jakimi są Bank Pocztowy i KS Pałac Bydgoszcz. Dlatego bardzo zależy nam na zacieśnianiu współpracy z Miastem oraz powrocie do osiągania wspólnie sukcesów – mówi Sławomir Zawadzki, Prezes Zarządu Banku Pocztowego.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu nawiązania współpracy. Bank Pocztowy, podobnie jak KS Pałac to jedne z najbardziej cenionych w Polsce bydgoskich marek z wieloletnią tradycją. Wspólnie, jak to już miało miejsce w przeszłości, możemy zrobić wiele dobrego dla bydgoskiej siatkówki – mówi Piotr Makowski, Członek Zarządu KS Pałac Bydgoszcz.

W przeszłości siatkarki KS Pałac Bydgoszcz, od 27 lat występujące w najwyższej klasie rozgrywkowej, osiągały największe sukcesy właśnie za czasów współpracy z Bankiem Pocztowym. W sezonie 2000/2001, wówczas jako Bank Pocztowy/GCB/Gazeta Pomorska zdobyły tytuł Wicemistrza Polski oraz w roku 2000 siatkarki z Bydgoszczy wywalczyły Puchar Polski.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+

Comments are closed

Odliczanie do następnego wydarzenia:

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz vs #VolleyWrocław

Liga Siatkówki Kobiet

KONKURSY! Do wygrania zaproszenia na mecz!
KONKURSY! Do wygrania zaproszenia na mecz!

Liga Siatkówki Kobiet

DrużynaPunkty
3ŁKS Commercecon Łódź41
4Grot Budowlani Łódź38
5Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz33
6BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała27
7E.Leclerc Radomka Radom22

II LIGA

DrużynaPunkty
1UKŻPS COCCODRILLO Kościan44
2XI LOMS PAŁAC II Bydgoszcz44
3KS Spójnia Stargard37
4Enea Energetyk II Poznań37
5UKS ZSMS Poznań36
20:30
Liga Siatkówki Kobiet
Hala Sportowo-Widowiskowa Łuczniczka

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz vs #VolleyWrocław

Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy
  • UdostępnijShare on FacebookShare on Google+