Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz wspiera akcję pomocy dla 4-miesięcznej Julii

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz przekazał na licytację koszulkę Moniki Jagły
Data:
Autor: Redakcja

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz, na prośbę organizatora charytatywnej akcji pomocy dla Julii, przekazał na licytację koszulkę Moniki Jagły oraz gadżety klubowe.

Cały dochód z licytacji zostanie przeznaczony na pomoc w leczeniu 4-miesięcznej Julii, która cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Jedyną szansą na pomoc dla dziewczynki jest kosztowna kuracja genowa w USA 🙁

Licytacja koszulek, gadżetów i innych przedmiotów zebranych przez organizatora akcji odbędzie się 24 listopada podczas Charytatywnego Turnieju Piłki Siatkowej w Kurzętniku.

Oprócz tego, na stronie internetowej fundacji SiePomaga (kliknij) trwa charytatywna zbiórka na rzecz pomocy Julii. Gorąco zachęcamy do udziału w zbiórce! Liczy się każda złotówka.

Julia potrzebuje Waszego wsparcia. A my wierzymy, że kibice Ligi Siatkówki Kobiet i Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz mają dobre serca, gotowe do niesienia pomocy.

Czytaj również:

W piątek gramy z mistrzyniami Polski! (zapowiedź)

Biało-czerwona oprawa i doping kibiców podczas meczu z Chemikiem Police [wideo]

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zobacz, jak trenuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pierwszy trening Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w sezonie 2019/2020

Dzisiaj mamy dla Was obiecaną relację wideo z rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. Chcecie więcej takich materiałów? Dajcie znać w komentarzu :)#idenapalac #bankpocztowypalacbydgoszcz

Opublikowany przez KS Pałac Bydgoszcz Wtorek, 6 sierpnia 2019
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy