Atom Malbork – Pałac Bydgoszcz 3:1

mlodaligabudowlani
Data:
Autor: Redakcja

Nasza drużyna do lat 23 uległa dziś w Malborku 1:3 miejscowym siatkarkom. Pałacanki kończą więc fazę zasadniczą Młodej Ligi Kobiet z bilansem pięciu zwycięstw i pięciu porażek.

Spotkanie od początku było bardzo wyrównane, wynik raz był lepszy dla jednej drużyny, raz dla drugiej, ale w pierwszych dwóch setach więcej zimnej krwi w końcówkach zachowały gospodynie i to one prowadziły 2:0. W trzeciej partii bydgoszczanki wróciły do swojej konsekwentnej, skutecznej gry i rozstrzygnęły ją na swoją korzyść. W czwartej odsłonie wydawało się, że malborczanki bez problemu zakończą mecz w ciągu kilku minut, prowadziły bowiem 21:16. Podopieczne Rafała Gąsiora zerwały się do walki i nie tylko zdołały odrobić straty (22:22), ale nawet mieć dwie piłki setowe od stanu 24:22! Niestety jednak podobnie jak w inauguracyjnym secie ostatnie akcje należały do gospodyń, które utrzymały nerwy na wodzy i wygrały tę partię 28:26 oraz cały mecz 3:1.

Atom Trefl Malbork – KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:23, 25:21, 17:25, 28:26)

Pałac: Andersohn, Chmarzyńska, Jakubowska, Świderska, Sidor, Bartkowska, Popiel (libero) oraz Świder, Jaskólska (libero)

Tym samym dobiegła końca faza zasadnicza Młodej Ligi Kobiet U-23. Pałacanki przystąpią do niej z czwartego miejsca w grupie A i w ćwierćfinale zmierzą się ze zwycięzcą drugiej grupy, Impelem Wrocław. Rywalizacja odbędzie się w formie dwumeczu, a przy równej ilości punktów meczowych o awansie do kolejnej rundy zadecyduje złoty set. Pierwsze z tych spotkań zaplanowane jest na 29 marca w Bydgoszczy.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+

Comments are closed

Zaproś nas do swojej firmy lub instytucji!
Zaproś nas do swojej firmy lub instytucji!
ORLEN Liga – wyniki na żywo
ORLEN Liga – wyniki na żywo
18:15
Młoda Liga Kobiet
Pałac Młodzieży

1/4 MLK: KS PAŁAC Bydgoszcz vs Impel Wrocław

ORLEN Liga

DrużynaPkt
9Polski Cukier Muszynianka26
10Enea PTPS Piła26
11KS PAŁAC Bydgoszcz26
12Atom Trefl Sopot24
13KSZO Ostrowiec22

Młoda Liga Kobiet - grupa A

DrużynaPkt
2Legionovia Legionowo ML23
3Budowlani Łódź ML17
4KS PAŁAC Bydgoszcz ML16
5Enea PTPS Piła ML8
6Atom Trefl Malbork ML3
Odliczanie do następnego wydarzenia:

Grot Budowlani Łódź vs KS PAŁAC Bydgoszcz

ORLEN Liga

Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy