Pozdrowienia z Jiangmen

Data:
Autor: Ewa

Dziś mamy niespodziankę dla kibiców Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz oraz trzymających kciuki za naszą Reprezentację Siatkarek! 

Monika Jagła przesyła pozdrowienia z Jiangmen oraz kilka słów na temat swoich pierwszych tygodni spędzonych z Reprezentacją Polski 🇵🇱

„Czuję się mega szczęśliwa, że jestem częścią tej drużyny. Zaczynając od pierwszego zgrupowania, które odbyło się 23 kwietnia w Szczyrku uważam, że byłam troszkę zestresowana, ponieważ niektórych dziewczyn nie znałam, nie wiedziałam jak to wszystko funkcjonuje. Ale z dnia na dzień czułam się coraz lepiej. Myślę, że te 3 tygodnie, przed pierwszym turniejem z kadrą narodową przepracowałam dobrze:) Atmosfera jest bardzo fajna, dziewczyny bardzo pomocne:) a ja czuję się dobrze. Bardzo się cieszę, że dostałam taką szansę. Staram się wycisnąć z siebie to co najlepsze. Myślę, że to kolejny krok do przodu w mojej siatkarskiej karierze, wierzę, że będzie coraz lepiej. Wiem, że mam niektóre techniczne rzeczy do poprawy, dlatego staram się dużo kontrolować i podpatrywać od dziewczyn. Emocje są bardzo duże:) Kiedy śpiewałam mój pierwszy hymn z kadrą seniorską, to nie ukrywam, ciarki mnie przeszły 🙂. Podczas pierwszych meczów w Lidze Narodów trochę się stresowałam, jest to dla mnie nowe doświadczenie. Bardzo się cieszę, że mogę być tu z dziewczynami, grać i walczyć o najwyższe cele. 

Porównując swoje emocje, które towarzyszyły mi rok temu na Mistrzostwach Europy Juniorek uważam, że nie do końca są takie same. Bycie wśród najlepszych zawodniczek w Polsce jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem, emocje panujące podczas meczu są bardzo duże. Jeszcze nie miałam okazji zadebiutować na boisku, ale jeśli taka okazja przyjdzie, a wierzę w to mocno i ciężko na to pracuję, to obiecuję, że dam z siebie wszystko! Żeby pomóc zespołowi i zagrać jak najlepiej:)

Pozdrawiam wszystkich kibiców Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz oraz Reprezentacji Polski Seniorek 👋

Trzymajcie za nas kciuki!!! 🙂”

 MY TRZYMAMY !!! ✊✊✊

A WY ❓❓❓

 

 

UdostępnijShare on Facebook
Facebook

Comments are closed

Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki!
Wyszukiwarka aktualności:
Sponsorzy